تلفن هوشمند

سامسونگ از سرویس SmartThings Find برای مکان یابی دستگاه های گمشده Galaxy خبر داد

سامسونگ برای پیدا کردن تلفن یا تبلت گلکسی گمشده به کمک کاربران این گوشی آمده است. این شرکت خدمات SmartThings Find را راه اندازی کرده است تا به شما کمک کند از طریق برنامه SmartThings ، دستگاه گلکسی گمشده خود را حتی اگر آفلاین هم باشند پیدا کنید.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

ویژگی SmartThings Find در دستگاه های Galaxy با Android 8 به بالا در دسترس است. ابتدا باید دستگاه های جداگانه خود را مانند هدست ها یا تلفن های هوشمند خود را از طریق یک فرآیند سریع ثبت کنید.

این سرویس با استفاده از فناوری های Bluetooth Low Energy و  Ultra-Wideband برای زنگ زدن به تلفن های هوشمند یا ساعت های هوشمند Galaxy شما هنگام گم شدن کار می کند. این بدان معناست که شما می توانید هر دستگاهی را پیدا کنید حتی اگر به اینترنت متصل نباشد.

علاوه بر این ، یک ویژگی واقعیت افزوده وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی از طریق مقعیت یاب دوربین تلفن خود و جهت نقشه یکپارچه ، مکان دقیق دستگاه گمشده را تشخیص دهید.

علاوه بر زنگ زدن به دستگاه گمشده ، می توانید مکان آن را با استفاده از قابلیت Search Nearby انتخاب کنید که با نزدیک شدن به تلفن یا تبلت گمشده گرافیک رنگی نمایش داده شده روی نقشه را تشدید می کند.

این ویژگی جدید از امروز در سراسر جهان از طریق به روزرسانی نرم افزاری برنامه SmartThings در دسترس است. در اوایل سال آینده ، سامسونگ همچنین قصد دارد قابلیت های ردیابی این سرویس را در برچسب ها گسترش دهد تا بتوانید علاوه بر دستگاه Galaxy ، هر مورد گمشده ای را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

 

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا