اخبار روزویژه

استقلال در بحران؛غیبت ناگهانی دستیاران نکونام شایعات جدایی را قوت بخشید

به گزارش نبض دیجیتال ،فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران آغاز شده است و تیم‌ها تمرینات خود را برای حضور در این رقابت‌ها آغاز کرده‌اند. یکی از تیم‌هایی که هواداران زیادی دارد و از مدعیان قهرمانی نیز به حساب می‌آید، استقلال است. اما در شروع فصل جدید، این تیم با یک چالش بزرگ روبرو شده است.

استقلال در حالی فصل جدید را آغاز کرد که با چالش‌های زیادی روبرو است. یکی از این چالش‌ها، بلاتکلیفی در کادر فنی تیم است. جواد نکونام، سرمربی استقلال، هنوز نتوانسته است دستیاران خود را به طور کامل معرفی کند. مهدی هاشمی‌نسب، حمیدرضا رجبی و کیانوش رحمتی که در فصل گذشته به عنوان دستیار در کنار نکونام فعالیت می‌کردند، در اولین جلسه تمرینی حضور نداشتند.

غیبت این سه مربی، گمانه‌زنی‌های زیادی را در مورد آینده آنها در استقلال به وجود آورده است. برخی منابع خبری مدعی هستند که این سه مربی قرارداد جدیدی با استقلال امضا نکرده‌اند و به همین دلیل در تمرینات حاضر نشده‌اند. برخی دیگر نیز می‌گویند که آنها به دلیل اختلافاتی که با نکونام دارند، از تیم جدا شده‌اند.

باشگاه استقلال هنوز هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است و هواداران این تیم منتظر شفاف‌سازی در مورد وضعیت کادر فنی هستند.

ورزش سه مینویسد:طلسم آغاز تمرینات استقلال برای فصل جدید، شکسته شد و آبی پوشان با حضور در کمپ مرحوم ناصر حجازی، برای لیگ بیست و چهارم استارت زدند که البته این شروع، بسیار کمرنگ و با غایبان بزرگ و متعددی بود که شاید مهم‌ترین آنها، دستیاران نکونام باشند.

سرمربی آبی‌ها پیش از این دو تاریخ را برای شروع تمرینات اعلام کرده بود که هر دو بار و به دلیل تعداد کم نفرات، این موضوع منتفی شد تا بالاخره و به هر نحوی که بود، امروز تعداد 9 بازیکن راهی کمپ حجازی شدند ولی خبری از دستیاران نکونام در این تمرین نبود.

تمرین آبی پوشان در شرایطی پیگیری شد که مهدی هاشمی‌نسب، حمیدرضا رجبی و کیانوش رحمتی، سه دستیار جواد نکونام، در این تمرین غایب بودند که باعث شد برخی شایعات درباره وضعیت حضور آنها در تیم به وجود بیاید.

1995649

این سه مربی در فصل گذشته نقش مهمی در کادر فنی نکونام داشتند و با همکاری نزدیک خود، به موفقیت‌های تیم کمک کردند. عدم حضور آنها در تمرین امروز، گمانه‌زنی‌هایی را درباره دلایل غیبتشان به همراه داشت که طبق پیگیری‌ها، مشخص شد آنها قراردادی با تیم ندارند.

رجبی و رحمتی که همزمان با برگزاری تمرین استقلال، به‌جای حضور در کمپ ناصر حجازی، راهی ساختمان باشگاه شده بودند، اعلام کردند که به دلیل نداشتن قرارداد با باشگاه، راهی محل تمرین نشده‌اند و منتظر تعیین تکلیف نهایی خود هستند.

1976867

البته در این میان خبری از هاشمی‌نسب نبود و مربی فصل گذشته آبی‌ها که از محبوبیت و مقبولیت خاصی نزد هواداران برخوردار است، نه در کمپ حجازی حضور داشت و نه راهی ساختمان باشگاه شده بود تا ابهامات درباره کادرفنی و دستیاران نکونام افزایش یابد.

باید دید که آیا هاشمی‌نسب، رجبی و رحمتی در روزهای آینده به تمرینات باز خواهند گشت و همچنان به عنوان دستیاران نکونام به تیم کمک می‌کنند یا خیر. حضور کادر فنی قدرتمند و با دانش در کنار نکونام، برای حفظ هماهنگی و تقویت تیم در فصل جدید بسیار حیاتی است و هواداران استقلال امیدوارند که هر چه زودتر این مسئله حل شود.

هنوز مشخص نیست که هاشمی‌نسب، رجبی و رحمتی در روزهای آینده به تمرینات باز خواهند گشت یا خیر. غیبت آنها ضربه بزرگی به استقلال خواهد بود، زیرا آنها از مربیان باتجربه و با دانش هستند که می‌توانند کمک زیادی به نکونام در طول فصل کنند.

هواداران استقلال منتظر هستند که باشگاه هر چه زودتر تکلیف کادر فنی را مشخص کند. آنها امیدوارند که نکونام بتواند با دستیاران مورد اعتماد خود به کار خود ادامه دهد و استقلال را به موفقیت‌های بیشتری رهنمون کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا