اخبار روزویژه

تغییر لوگوی توییتر + افزایش بیش از 20 درصدی دوج کوین

لوگوی پرنده آبی توییتر برای هر شخصی آشنا و دارای اعتبار است. با این وجود تغییر این لوگو با لوگوی دوج کوین توسط ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، جنجالی به راه انداخته است که نتیجه آن افزایش بیش از 20 درصدی قیمت رمزارز دوج کوین را در پی داشته است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر، دو روز پس از دروغ اول آوریل و درخواست از یک قاضی آمریکایی برای ردکردن شکایت 258 میلیارد دلاری که او را به اجرای یک طرح هرمی برای حمایت از دوج کوین متهم می‌کند، لوگوی توییتر را تغییر داده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که مدیرعامل توییتر به‌خاطر این پرونده دست به تغییر لوگوی این شبکه اجتماعی زده باشد یا شاید هم با کمی تأخیر با دروغ اول آوریل روبه‌رو هستیم.

درحالی‌که برخی کاربران این تغییر لوگو را یک شوخی درنظر گرفتند، اما همین اقدام توانست قیمت دوج کوین را به‌طور چشمگیری افزایش دهد. قیمت این رمزارز در مقطعی به 10 سنت رسید، بااین‌حال قیمت آن کمی نوسان دارد و می‌توان گفت به‌طور میانگین قیمت آن پس از تغییر لوگو، افزایش بیش از 20 درصدی را تجربه کرده است.

ایلان ماسک یکی از حامیان دوج کوین محسوب می‌شود که تا به امروز با توییت‌های مختلف باعث تغییر قیمت آن شده است. اما حالا ماسک مالک و مدیرعامل توییتر است، بنابراین غیر از توییت، می‌تواند با تغییراتی در این شبکه اجتماعی هم باعث افزایش قیمت دوج کوین شود؛ دقیقاً همان کاری که با تغییر لوگو انجام داده است.

در این زمان دنبال کنندگان این عرصه منتظر زمان استفاده مجدد از لوگوی توییتر در این شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک هستند. علاوه‌براین، برداشتن لوگوی دوج کوین، می‌تواند قیمت آن را تغییر دهد.

 

tweeter

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا