اخبار روز

سرویس موسیقی Google Play تا پایان سال، دیگر در دسترس نیست

در نیمه سال جاری، بزرگترین غول فناوری گوگل رسماً اعلام كرد كه سرویس موسیقی Google Play آن تا پایان امسال دیگر كار نخواهد كرد و با توجه به همین نگرانی، گوگل در وبلاگ رسمی خود اطلاعیه ای را منتشر كرد كه سرویس موسیقی Google Play دیگر در دسترس نیست و می توانید در مدت زمان محدودی حساب و کتابخانه خود از جمله لیست پخش و دانلود را منتقل کنید.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

سرویس Google Play Music تا پایان سال دیگر در دسترس نیست
سرویس Google Play Music تا پایان سال دیگر در دسترس نیست

 

همانطور که می دانیم اکنون زمان کمتری برای تغییر کتابخانه موسیقی شما باقی مانده است بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر کاربر سیستم عامل اندروید هستید برنامه موسیقی مربوطه را از فروشگاه گوگل پلی پیدا و دانلود کنید یا اگر کاربر iOS هستید می توانید هر برنامه جالبی که دارای ویژگی حفظ حریم خصوصی و همچنین رابط کاربری منحصر به فرد باشد را از طریق فروشگاه برنامه اپل دانلود و نصب کنید.

به گفته بسیاری از کاربران، Google Play Music با استفاده از قدیمی ترین نسخه روی برنامه کار می کند اما در وب برای همیشه متوقف شد. ما به شما پیشنهاد می کنیم Spotify یا Apple Music را دانلود کنید زیرا آنها دارای سوابق خوب و همچنین نظرات مثبت بوده تا بتوانید به راحتی به آنها اعتماد کنید.

منبع  »  nextnewssource

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا