اخبار روز

سامسونگ، فروشگاه گلکسی را دوباره طراحی می کند

سامسونگ فروشگاه گلکسی خود را با تمرکز بر روی بازی های بیشتر ، دوباره طراحی کرده است. به کمک طراحی جدید فروشگاه گلکسی سامسونگ ، اکنون گیمرها می توانند بازی های بیشتری را کشف ، مرور و بازی کنند. طراحی جدید لیستی متشکل از پیشنهادات و هدایای بازی را به ارمغان می آورد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

اکنون با طراحی جدید فروشگاه گلکسی سامسونگ، گیمر ها می توانند بازی Fortnite را به راحتی دانلود کنند. سامسونگ تأیید می کند که در حال حاضر، فروشگاه گلکسی تنها فروشگاه برنامه تلفن همراه در ایالات متحده است که به کاربران امکان می دهد Fortnite را دانلود کنند.

فروشگاه گلکسی نوسازی شده با رابط کاربری بسیار ساده و پشتیبانی از دو زبان در صفحه اصلی ارائه می شود. در اوایل، فقط چند برگه مانند Home ،Explore  Games و حتی Exclusives در برنامه وجود داشت. اما اکنون فروشگاه گلکسی پیش نمایش ها، تبلیغات و جوایز اختصاصی بازی ها را به ارمغان می آورد.

ذکر این نکته مهم است که در حال حاضر، فروشگاه گلکسی تنها فروشگاه برنامه موبایل در ایالات متحده است که در آن کاربران می توانند عنوان اصلی Fortnite را دانلود کرده و با دوستان خود بصورت گروهی بازی کنند.

هنگام بازی، Samsung Rewards به شما کمک می کند تا سطح خود را بالا نگه دارید. با توجه به اعلامیه سامسونگ، هر بار که بازی مورد علاقه خود را از فروشگاه گلکسی خریداری می کنید امتیازات خود را کسب کرده و آن را برای تجربه بعدی استفاده می کنید.

وقتی گیمرها روی تلفن هوشمند گلکسی بازی می کنند، می توانند با نهایت تصویر همه جانبه و قدرت پردازنده  آن را تجربه کنند.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا