اخبار مهم

سامسونگ فروشگاه گلکسی را دوباره طراحی می‌کند

سامسونگ فروشگاه گلکسی خود را با تمرکز بر روی بازی‌های بیشتر ، دوباره طراحی کرده است. به کمک طراحی جدید فروشگاه گلکسی سامسونگ ، اکنون گیمرها می‌توانند بازی‌های بیشتری را کشف ، مرور و بازی کنند. طراحی جدید همچنین لیستی متشکل از توصیه‌های بازی و هدیه‌های بازی بهتر را به ارمغان می‌آورد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

اکنون با طراحی جدید فروشگاه گلکسی سامسونگ ، گیمر همچنین می‌تواند بازی Fortnite را دانلود کند. سامسونگ تأیید می‌کند که در حال حاضر ، فروشگاه گلکسی تنها فروشگاه برنامه تلفن همراه در ایالات متحده است که به کاربران امکان می‌دهد Fortnite را دانلود کنند.

فروشگاه گلکسی نوسازی شده با رابط کاربری بسیار ساده و فقط دو زبانه در صفحه اصلی – بازی‌ها و برنامه‌ها – ارائه می‌شود. در اوایل ، فقط چند برگه مانند Home ، Explore ، Games و حتی Exclusives در برنامه وجود داشت. اما اکنون فروشگاه گلکسی پیش نمایش‌ها ، تبلیغات و جوایز اختصاصی بازی‌ها را به ارمغان می‌آورد.

ذکر این نکته مهم است که در حال حاضر ، فروشگاه گلکسی تنها فروشگاه برنامه موبایل در ایالات متحده است که در آن کاربران می‌توانند عنوان اصلی Fortnite را دانلود کرده و با دوستان خود گروه تشکیل دهند.

هنگام بازی ، Samsung Rewards به شما کمک می‌کند تا سطح خود را بالا نگه دارید. با توجه به اعلامیه سامسونگ ، هر بار که بازی مورد علاقه خود را از فروشگاه گلکسی خریداری می‌کنید امتیازات خود را کسب کرده و آن را برای تجربه بعدی استفاده می‌کنید.

وقتی گیمرها روی تلفن هوشمند گلکسی بازی می‌کنند ، می‌توانند با نهایت تصویر همه جانبه و قدرت پردازنده  آن را تجربه کنند.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا