فناوری

اگر کسی رمز ورود برنامه های گوگل شما را هک کند به شما هشدار می دهد

امروز Google چندین تغییر در رابطه با امنیت را اعلام می کند، وقتی رمز ورود برنامه های گوگل شما هک شوند یا دچار تغییر، گوگل به شما هشدار می دهد.

صرف نظر از اینکه از Google Assistant استفاده می کنید یا خیر، اگر گوگل احتمالاً یک نگرانی جدی امنیتی از حساب شما پیدا کند، به شما اطلاع داده می شود.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

گوگل به زودی اقدامات جدید ایمنی را برای همه برنامه های خود پس از انتشار ویژگی کروم امکان پذیر می کند. اگر گذرواژه های شما به سرقت رفته باشد، همه برنامه های Google مستقیماً از برنامه به شما اطلاع می دهند.

اما اگر حساب شما به نکات ایمنی احتیاج داشته باشد، برنامه ها همچنین به شما هشدار می دهند و حتی اگر در برنامه باشید می توانند به شما هشدار دهند.

اگر کسی رمز ورود برنامه های گوگل شما را هک کند به شما هشدار می دهد
اگر کسی رمز ورود برنامه های گوگل شما را هک کند به شما هشدار می دهد

عملکرد Google Assistant در صورت هک شدن

Google Assistant در به روز رسانی اخیر “حالت مهمان” می تواند حساب شما را در ذخیره سوالات غیرفعال کند، و مکالمات را ذخیره می کند.

اما آنها به حساب های خاصی متصل نخواهند شد. برای فعال کردن حالت بازدید کننده، فقط از دستورالعمل های صوتی استفاده کنید.

علاوه بر این، گوگل به شما کمک می کند تا به راحتی گذشته تاریخی موقعیت مکانی خود را تغییر دهید. در قسمت موقعیت مکانی، گوگل به کاربران اجازه می دهد داده های سابقه موقعیت مکانی را از طریق Google Maps ویرایش کنند.

که شامل افزودن یا ویرایش مکانهایی است که بازدید کرده اید. سرانجام، هنگام جستجوی سوالات مرتبط، جستجو تنظیمات حریم خصوصی و امنیتی شخصی شما را نشان می دهد.

در هفته های آینده، این گزینه ها برای تعداد محدودی از مشتریان به آرامی معرفی می شوند اما به زودی در سراسر جهان عرضه می شوند.

طی چند روز آینده، جزئیات بیشتری در مورد این گزینه ها ارائه خواهد شد.


منبع: phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا