فناوری

بازگشت دوباره برنامه گوگل مپ به اپل واچ بعد از 3سال

گوگل ماه گذشته در یک پست در وبلاگ خود اعلام کرد که برنامه گوگل مپ در هفته های آینده به اپل واچ با آپدیت جدید باز خواهد گشت. اکنون، با بازگشت برنامه Google Maps به Apple Watch، به این قول خود عمل نمود.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

 

بازگشت دوباره برنامه گوگل مپ به اپل واچ بعد از 3سال
بازگشت دوباره برنامه گوگل مپ به اپل واچ بعد از 3سال

 

ویژگی های برنامه جدید Apple Watch شامل تخمین مسافت و دستورالعمل های گام به گام برای مکان های ذخیره شده در نقشه های موجود است، شما باید از مقصد ذخیره شده استفاده کنید.

نمی توانید مستقیماً از اپل واچ به مکان های جدید بروید. با این حال، اگر می خواهید به یک سفر ناگهانی بروید اما همچنان از اپل واچ خود کمک بگیرید، فقط مطمئن شوید که تلفن شما به اپل واچ متصل شده باشد و سپس Apple Watch می تواند ادامه مسیر را به عهده بگیرد.

برای دریافت برنامه جدید دراپل واچ، برنامه Google Maps را در گوشی اپل به آخرین نسخه (5.52) به روز کنید.

به خاطر داشته باشید که برنامه watchOS به watchOS 5 یا بالاتر نیاز دارد، بنابراین این بدان معنی است که برنامه اپل واچ اصلی دیگر قابل استفاده نخواهد بود و باید از ورژن جدید این برنامه استفاده نمود.

Google Maps اولین بار در سال 2015 برای Apple Watch در دسترس قرار گرفت، اما از سه سال قبل که Google آن را بدون هیچ توضیحی حذف کرده است، بروزرسانی در دسترس نبود.

برنامه جدید گوگل اولین بار در ماه گذشته اعلام شد، زمانی که گوگل همچنین اعلام کرد کسانی که به iOS 13.7 به روز می شوند می توانند از Google Maps به عنوان بخشی از داشبورد CarPlay در تمام وسایل نقلیه پشتیبانی شده CarPlay در سطح جهانی نیز استفاده کنند.

 

بازگشت دوباره برنامه گوگل مپ به اپل واچ بعد از 3سال
برنامه جدید گوگل مپ در داشبورد CarPlay

 


منبع: pocket-lint

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا