پوشیدنیفناوریویژه

به‌روزرسانی جدید ساعت هوشمند گلکسی واچ 4

اولین ساعت‌های هوشمند Wear OS 3 سامسونگ، گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک بسیار محبوب شده‌اند. آنها دارای نمایشگرهای عالی، ردیابی تناسب اندام و تمرینات خوب، عمر باتری مناسب و ویژگی های فراوان هستند. با به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده این دو ساعت هوشمند از ویژگی‌های بیشتری برخوردار خواهند شد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

این شرکت کره‌ای در تاریخ 22 بهمن 1400 یک به‌روزرسانی بزرگ جدید را برای گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک منتشر خواهد کرد. این به‌روزرسانی جدید، به کاربران انگیزه می‌دهد تا اهداف تناسب اندام خود را تکمیل کنند. هنگامی که کاربران اهداف ترکیب بدن خود مانند وزن، چربی بدن و ماهیچه های اسکلتی را تعیین می کنند، ساعت های هوشمند یادآور روزانه و نکاتی را برای دستیابی به آن اهداف ارائه می دهند.

دوچرخه سواران و دوندگان می توانند تمرینات اینتروال را ببینند. آنها می توانند هدف خود، فاصله ایده آل بین تمرینات خود و حتی زمان ریکاوری را تعیین کنند. گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک نیز درصد VO2 Max را در زمان واقعی اندازه گیری و نمایش می دهند که به کاربران کمک می کند تا بدانند چقدر می توانند به خود فشار بیاورند. پس از دویدن، ساعت‌های هوشمند از دست دادن رطوبت را گزارش می‌کنند و اطلاعاتی درباره میزان آب نوشیدنی برای بازیابی این رطوبت ارائه می‌دهند.

با به‌روزرسانی جدید، گلکسی واچ 4 به اندازه‌گیری ضربان قلب کاربر تا دو دقیقه بعد از تمرین ادامه می‌دهد، بنابراین کاربران می‌توانند بدانند چه زمانی می‌توانند تمرینات خود را از سر بگیرند.

ویژگی جدید Sleep Coaching به کاربران کمک می کند تا از طریق زمان خواب توصیه شده، داده های کیفیت خواب و نمره خواب کامل به خواب بهتری برسند. پس از ردیابی یک ماهه، ساعت‌های هوشمند یک حیوان نماد خواب را نیز به هر کاربر اختصاص می‌دهند که بهترین نمایشگر نحوه خواب آنها باشد. این ساعت‌ها همچنین تلویزیون‌ها و چراغ‌های متصل به SmartThings را کنترل می‌کنند تا به کاربران کمک کنند خواب بهتری داشته باشند.

به‌روزرسانی نرم‌افزاری آتی، صفحه‌های ساعت جدیدی را نیز به همراه خواهد داشت و گزینه‌های سفارشی‌سازی را به ساعت‌های موجود اضافه می‌کند. سامسونگ همچنین بند‌های ساعت بیشتری را برای مطابقت با صفحه‌های ساعت جدید عرضه خواهد کرد. بند های ساعت ورزشی در رنگهای کرم، خاکستری و بنفش در دسترس خواهند بود. بندهای مچ بند پارچه ای در نسخه های مشکی، آبی، خاکستری و قرمز در دسترس خواهند بود. بند فلزی Link Bracelet در رنگ های خاکستری تیره و زیتونی موجود خواهد بود.

ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ همچنین از دست چپ پشتیبانی می‌کنند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی آن‌ها را روی هر مچی ببندند. در طول فرآیند راه اندازی اولیه، Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 4 Classic به طور خودکار برنامه هایی را مطابق با علاقه مندی ها و برنامه های نصب شده بر روی تلفن هوشمند شما نصب شده اند را نصب می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا