فناوری

عینک هوشمند AR اپل در سال 2022 عرضه می شود

عینك هوشمند AR اپل augmented reality

تحلیلگر اپل ، مینگ چی کو گفت: برنامه اپل برای عرضه عینک هوشمند AR ( واقعیت افزوده ) بالاخره در سال 2022 اتفاق می افتد. بنا به گزارش اپل اینسایدر ، در ابتدا پیش بینی شده بود که عینک های هوشمند اپل امسال به بازار عرضه شوند اما طبق گزارش جدید این سایت، عرضه آن به سال 2022 موکول شد.

گفته می شود شرکتی که با اپل بر روی عینک های AR کار می کند ، جدول زمانی عرضه در 2022 را تأیید کرد.

عینك هوشمند AR اپل augmented reality

عینک واقعیت افزوده اپل

گزارشات زیادی در مورد عینک های واقعیت افزوده AR منتشر شده بود تا اینکه شرکت اپل حق ثبت اختراع این عینک ها را در ماه اکتبر تأیید کرد و همچنین این شرکت در تلاش برای تولید و عرضه هر چه سریعتر این محصول است.
این اختراع اپل شبیه فناوری لنزهای انتقال می باشد که می تواند به عنوان نوعی عینک مجازی عمل کند.

در این اختراع همچنین ذکر شده است که عینک با استفاده از یک دوربین داخلی برای شناسایی مکانی که کاربر به دنبال آن است، از سیستم ردیابی نگاه استفاده می نماید.

سایر جزئیات منتشر شده در مورد عینک های AR اپل عبارتند از: پرده های با وضوح بالا ، دوربین های موجود در قسمت بیرونی و طراحی به شکل عینک آفتابی که می تواند در طول روز مورد استفاده قرار بگیرد.

نبض دیجیتال در مورد زمان عرضه عینک های AR ، منتظر انتشار اخبار جدید از سوی اپل بوده و هرگاه اطلاعات جدیدی در مورد این عینک ها منتشر شود آنرا در اختیارتان قرار می دهیم.

علاوه بر عینک های AR ، اپل همچنین گفته است که در حال کار بر روی یک ماشین هوشمند است که پیش بینی کرده اتومبیل جدید خود را حدودا سال 2023 تا 2025 به بازار عرضه می کند.

طبق گزارش ها ، هدفون Apple AR نیز در این آثار وجود دارد که می تواند برای ” اتاق کنفرانس مجازی ” استفاده شود.

منبع : digitaltrends

دیدگاهتان را بنویسید