فناوری

کوادکوپتر Recruit که با سرعت 225 کیلومتر در ساعت پرواز می کند

اگر یک موضوع مشترک در همه انواع کوادکوپتر ها وجود داشته باشد، این واقعیت است که همه آنها سرعت بالایی را ارائه می دهند. کوادکوپتر Recruit به طور خاص برای چنین کاربرانی ساخته شده است طبق گزارشات می تواند با سرعت بیش از 140 مایل در ساعت (225 کیلومتر در ساعت) پرواز کرده و مدعی است به مدت 3 ساعت بطور پیوسته پرواز می کند. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

این محصول توسط سازنده هواپیمای بدون سرنشین مستقر در آتلانتا ، Sonin Hybrid طراحی شده و دارای بدنه از جنس فیبر کربن است که به اندازه کافی مناسب بوده و دارای سیستم قدرت ترکیبی است. به طور خاص، این کوادکوپتر دارای یک موتور بنزینی متصل به یک ژنراتور است که به نوبه خود به طور مداوم باتری های چهار موتور الکتریکی را شارژ می کند.

گفته می شود که این تنظیمات باعث می شود پرواز طولانی مدت و سرعت بالایی را داشته باشد. در مقابل، کوادکوپترهای الکتریکی خالص مانند DJI’s Phantom 4 Pro معمولاً حدود 30 دقیقه پرواز کرده و حداکثر سرعت 45 مایل در ساعت (72 کیلومتر در ساعت) را ارائه می دهند.

کوادکوپتر Recruit که با سرعت 225 کیلومتر در ساعت پرواز می کند
کوادکوپتر Recruit که با سرعت 225 کیلومتر در ساعت پرواز می کند

 

ویژگی های کوادکوپتر Recruit

برخی دیگر از ویژگی های کوادکوپتر Recruit همراه با فناوری ترکیبی آن شامل یک دوربین 4K / 30fps تثبیت شده با بزرگنمایی 30X است. ردیابی هدف ثابت و متحرک؛ یک دوربین دید در شب FLiR ؛ یک نور افکن 6000 لومن ؛ اسپیکر قوی که تا فاصله 5 کیلومتری (3 مایل) قابل شنیدن است. چرخ دنده جمع شونده ؛ و انتخاب چراغ های چشمک زن قرمز / آبی ، قرمز / سفید یا زرد / سفید.

این پهپاد می تواند از راه دور و در لحظه کنترل شود و یا می تواند به طور مستقل مسیر پرواز از پیش برنامه ریزی شده را دنبال کند.

یکی از نمایندگان این شرکت گفته است که تولید آن آغاز شده و انتظار می رود اولین تحویل ها در پایان سال جاری شروع شود.

منبع  »  NewAtlas

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا