فناوری

گفتگوی ملی IBM در مورد نقش فناوری در جامعه

IBM ( قدیمی‌ترین شرکت دنیای تکنولوژی ) به تازگی اعلام کرده است که دیگر نرم افزاری برای تشخیص چهره ایجاد نمی کند و می خواهد با موضوع نقش فناوری در جامعه بحث هایی را راه بیندازد. جیسون کلی ، مدیر کل سرویس بلاک چین IBM ، در مصاحبه ای با دیجیتال ترندز ، دلیل تصمیم شرکت برای متوقف کردن روند فناوری قابلیت تشخیص چهره را توضیح داد. با نبض دیجیتال همراه باشید تا توضیحات مفصلی درباره موضوع این گفتگوی ملی و نقش فناوری در جامعه برایتان بازگو کنیم.

کلی گفت: ما می خواهیم گفتگوی ملی را در مورد استفاده بیشتر از فناوری در سیستم دادرسی کیفری پیش ببریم تا اطمینان حاصل کنیم که به عنوان یک مأمور مسئول فناوری به کار خود ادامه می دهیم.

بیایید در این مورد بحث و گفتگو کنیم، اینکه چطور می توانیم از فناوری های پیشرفته استفاده کرده و از آن در جهت برابری و عدالت بهره ببریم سوالی بسیار مهم است.

همانطور که می بینیم در سیستم اجرایی جنایی و دادگستری بسیار نیازمند فناوری هستیم.

جیسون کلی گفت که گنجاندن فناوری در بخش های مختلف جامعه، بخشی از فرهنگ IBM در طول سالهای متمادی شده است ، با مطالعه نامه شماره 4 توماس واتسون، مدیر عامل و رئیس سابق IBM که در سال 1953 نوشته شده است ، متوجه خواستار ایجاد فرصت شغلی برابر برای همه می شویم.

کلی گفت که الگوهای بی عدالتی نژادی هنوز هم مسئله بزرگیست و زمان آن فرا رسیده که IBM وارد عمل شود ، زیرا این شرکت مسئله تعصب سیستماتیک در سراسر آمریکا و نیاز به عدالت نژادی را تشخیص داده است.

IBM همچنین از قوانینی که هدف آنها دستیابی به آموزش آسان تر و انعطاف پذیر تر برای عموم مردم است، حمایت می کند.

در پایان کلی از P-TECH IBM یاد کرد ، این برنامه بصورت شش ساله ارائه شده و در آن فارغ التحصیلان دانشگاه ها ، برای وارد شدن به 700.000 شغل مرتبط با فناوری جدید بصورت مجازی آموزش میبینند.

 

منبع : digitaltrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا