فناوری

افزودن دامنه های جدید اینترنت در ابزارهای آنلاین Adobe PDF در گوگل

ابزارهای آنلاین Adobe PDF به آدرسهای اینترنتی جدید اینترنت گوگل افزوده شد.روزهایی که تمام فعالیت های اینترنتی در وب سایتهای com. و net. انجام میشد به پایان رسیده است.از سال 2018، Google این امکان را به ما داده است که Doc.new، slide.new و sheet.new را در نوار آدرس مرورگر خود تایپ کنید تا یک دامنه با فضای خالی برای Docs Google، اسلایدهای Google و Google Sheets ایجاد کنید.

اکنون گزینه جدیدی با استفاده از همان رویکرد در Adobe  بوجود آمده است به نام  Adobe PDF.new،که هم اکنون برای اسناد دیجیتالی مانند اسناد بانک، بیانه کنگره ها، شهادت نامه در دعاوی حقوقی و دفترچه های املاک مورد استفاده گسترده قرار می گیرد.

افزودن دامنه های جدید اینترنت در ابزارهای آنلاین Adobe PDF در گوگل

وب سایت pdf.new، که پنجشنبه راه اندازی شده است.با استفاده از دسترسی آسان و سریع از گزینه ابزارآنلاین Adobe PDF درگوگل ،با کشیدن و رها کردن در آن امکان تبدیل شدن به یک فایل تصویری یا یک سند Microsoft Word، Excel یا PowerPoint را به ما ارائه می دهد.

چندین سرویس جدید مرتبط از ابزارهای آنلاین Adobe PDF شامل Sign.new برای ایجاد یک فرم PDF وجود دارد که امکان ایجاد امضاء دیجیتال را میدهد. JPGtoPDF.new به طور خاص برای تبدیل تصاویر JPG، PNG یا BMP به PDF و CompressPDF.newاست.

همه این ها ایده های جدیدی را بیان میکند که از طریق گسترش دامنه های آدرس اینترنتی امکان پذیر میباشد از قبیل : com، .edu. و .net.

Google یکی از طرفداران بزرگ و توسعه دهنده این گسترش دامنه ها در سطح بالا است، ازجمله go. برای وب سایت های خود و دیگران مانند dev.

سایر کاربران از دامنه های ذیل از قبیل Spotify با playlist.new، Stripe با invoice.new و eBay برای فروش استفاده میکنند.
ابزارهای Adobe  استفاده رایگان دارند.اگرابزارها با امکانات بیشتر بخواهید،میتوانید از طریق اشتراک در Creative Cloud و Document Cloud به گزینه های متنوع ومتعدد Adobe دسترسی پیداکنید.
منبع:helpx.adobe

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا