فناوری

چگونه Echo خود را به تلفن تبدیل و تماس AT&T با الکسا را برقرار نماییم

ﺁمازون و ای تی اند تی در یک ویژگی جدید و جذاب (تماس AT&T با الکسا) با هم همکاری کرده اند و به برخی از مشتریان AT&T اجازه می دهند از طریق دستگاه های دارای قابلیت الکسا، مانند بلندگوی هوشمند ﺁمازون، تماس های تلفنی دریافت کنند.

تنها کافیست ویژگی جدید رو فعال نمایید،چطوری؟

با ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

ﺁمازون از ویژگی برنامه جدید خود رونمایی کرد، که در آن ای تی اند تی با الکسا تماس برقرار می کند.

چگونه Echo خود را به تلفن تبدیل و تماس AT&T با الکسا را برقرار نماییم
برقراری تماس ای تی اند تی با الکسا

مشتریان AT&T با دستگاه های پشتیبانی شده می توانند یک تماس تلفنی را شروع کرده یا به یک تماس ورودی پاسخ دهند، حتی اگر تلفن ﺁنها خارج از دسترس باشد، خاموش شود یا از برق باتری خارج شود.

این سیستم توسط سرویس AT&T پشتیبانی می شود که به کاربران امکان می دهد از ساعت هوشمند خود و یا رایانه خود با الکسا تماس تلفنی بگیرند.

چگونه می توانید تماس “AT&T با الکسا” را فعال کنید؟
  • “تماس AT&T با الکسا” را می توانید با وارد شدن به حساب الکسا تنظیم کنید.
  • برنامه ﺁمازون الکسا را در تلفن همراهتان باز کنید.
  • در تنظیمات برنامه الکسا به بخش “برقراری ارتباط” یا همان تماس بروید.

“ای تی اند تی” را انتخاب کرده و سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای پیوند دادن شماره تلفن همراه خود جهت بر قراری تماس دنبال کنید.

 

تماس ای تی اند تی با الکسا چگونه کار می کند؟

شما به یک تلفن هوشمند ای تی اند تی و یک دستگاه Echo نیاز دارید. هنگامی که آنها را به یکدیگر ارتباط دهید و “تماس ای تی اند تی با الکسا” را فعال نمایید، می توانید شروع به کار کنید.

مشتریان AT&T می توانند چیزهایی مانند “الکسا، تماس با همسر” یا “الکسا، شماره گیری [شماره تلفن]” را پس از فعال شدن و پیوند دادن، بگویید و تماس بگیرید.

پاسخ تماس: الکسا با گفتن “همسر” یا هر کسی که زنگ زده، تماس تلفنی رو اعلام میکنه. برای پاسخ دادن به این سؤال، بگویید: “الکسا، جواب دهید” به دستگاه ﺁلکسا، مانند Echo پاسخ دهید و ادامه مکالمه‌ را مانند حالت طبیعی ادامه دهید.

چگونه Echo خود را به تلفن تبدیل و تماس AT&T با الکسا را برقرار نماییم

کارهای روزمره

همچنین می‌توانید الکسا روتین ایجاد کنید تا در طی ساعات خاصی که شما مد نظر دارید پاسخ گو باشد و تماس‌هایتان را دریافت خواهید کرد.

می‌توانید این روال را به راه اندازید تا تماس‌ های AT&T را در دستگاه الکسا با گفتن جمله ای مانند “الکسا، من خانه هستم.” فعال کنید.

حالت دور

با روشن کردن تنظیمات “Away Mode” در برنامه الکسا، می توانید هنگام ترک خانه به سرعت این ویژگی را غیر فعال کنید و به محض خروج از منزل با گفتن جمله ای مانند “الکسا حضور ندارم” آن را غیر فعال نمایید.

آیا تماس از “ای تی اند تی با الکسا” رایگان است؟

هیچ هزینه اضافی برای استفاده از این ویژگی وجود ندارد، اما به یک طرح تلفن هوشمند واجد شرایط AT&T نیاز دارید. این سیستم پس از پرداخت درون برنامه ای برای مشتریانی که دارای تلفن های هوشمند با صدای HD هستند، مانند یک ﺁیفون یا سامسونگ گلکسی و غیره، موجود است.

تماس “AT&T با الکسا” در چه مناطقی در دسترس است؟

فقط مشتریان AT&T در ایالات متحده می توانند از این ویژگی استفاده کنند. ﺁنها می توانند تماس هایی را در هر کجا در ایالات متحده، مکزیک، کانادا و بریتانیا برقرار کنند.

به خاطر داشته باشید که ﺁمازون در جای دیگری نیز ویژگی مشابه ای ارائه داده بود. مشتریان Vodafone Onenumber در بریتانیا و ﺁلمان، و EE در بریتانیا می توانستند به راحتی با حساب های تلفن همراه خود به یکدیگر متصل شوند.


منبع: pocket-lint

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا