فناوری

گوگل از جدیدترین اسپیکر خود با نام Google Nest پرده برداشت

گوگل با انتشار اولین تصویر، از اسپیکر بعدی خود به نام Google Nest پرده برداشت. پس از نمایش تصویری از اسپیکر مورد نظر هوشمند در اوایل امروز توسط تیم روابط عمومی گوگل ، می توان گفت که با یک خبر جدید از این شرکت روبروز هستیم. با نگاهی دقیق به تصویر، می توانیم ببینیم که این اسپیکر به صورت عمودی و به حالت ایستاده با همان چهار LED تعبیه شده در جلو خواهد بود. اگر ابعاد با آنچه که در تصاویر نشان داده می شود مطابقت داشته باشد، Nest یکی از اسپیکر های خوش سایز این شرکت خواهد بود که از لحاظ ظاهری بلندتر از Google Home اصلی اما به اندازه Google Home Max نیست.

گوگل از جدیدترین اسپیکر خود با نام Nest پرده برداشت

علاوه بر تصویری که ارسال شده، یک ویدیوی کوتاه نمایشی از اسپیکر Google Nest نیز منتشر شده است. آنچه که بصورت قطعی می توان گفت تولید این اسپیکر در حداقل دو رنگ مختلف خواهد بود. محصول خاکستری رنگ که در تصویر نشان داده شده است و رنگ مرجانی این محصول که در ویدیو منتشر شده است.

پایان ویدئوی منتشر شده از اهمیت ویژه ای برخوردار است به این دلیل که دخترک در حالی که این اسپیکر را در دست خود دارد، وارد اتاق می شود و می پرسد این چیست؟

سوال عجیبی به نظر می آید چون می تواند به این معنی باشد که اسپیکر جدید Google Nest ممکن است باتری خور و قابل حمل باشد. این پاسخ قابل قبول است زیرا در این ویدئو در تمام صحنه هایی که نمایش داده می شود نمی بینید که سیمی به اسپیکر متصل شده باشد. اگر این موضوع واقعیت داشته باشد، این اسپیکر اولین محصول گوگل است که واقعاً قابل حمل می باشد.

فراتر از این مطالب، منتظر شنیدن ویژگی های دیگر از این محصول هستیم. با توجه به اندازه این اسپیکر، با اطمینان می توان گفت که صدای این محصول مرکزتوجه خواهد بود. اکنون زمان آن رسیده است که بیشتر درباره آن بشنویم. به خصوص وقتی وارد ماههای شلوغ پاییز می شویم و انتظار می رود این شرکت تلفن های هوشمند بعدی گوگل پیکسل خود را معرفی کند.

منبع: DigitalTrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا