فناوری

3 مورد از کارهایی که در Chromecast شما نمی دانید و می توانستید انجام دهید

Google3 مورد از کارهایی که در Chromecast شما نمی دانید و می توانستید انجام دهید

در حالی که دستگاه پخش رسانه ای فوق العاده قابل حمل گوگل تقریباً پلاگین و بازی دارد، چند نکته و ترفند وجود دارد که می تواند استفاده از آن را جادویی تر کند.


Google به ساده کردن زندگی آنلاین شما از ایمیل و ذخیره آنلاین، از اخبار و نقشه های دیجیتال کمک می کند. اما همچنین می تواند تلویزیون شما را با Chromecast کنترل کند.اگر تلویزیون 4K دارید، Chromecast Ultra-را 69 دلار بخرید.

نسخه معوملی 35 دلار است هر کدام را میتوانید انتخاب کنید، بخشی از جذابیت Chromecast به قابلیت حمل و سهولت استفاده آن میباشد. فقط کافیست به Wi Fi وصل شوید،و کنترل تمام برنامه های خود از جمله Netflix، Spotify، HBO، Hulu و موارد دیگر ازجمله موسیقی وغیره را در اختیار بگیرید.

اگر همچنان روی Chromecast نسل اول خود را نگه دارید، دیگر نمی توانید از ویژگی های جدید استفاده کنید، زیرا Google دیگر نمی خواهد سیستم عامل را برای آن مدل به روز کند، بنابراین اکنون زمان خوبی برای به روزرسانی و دریافت است.

آداپتور Ethernet برای Chromecast

Google-گوگل

Chromecast یک ابزار مفید برای پخش Netflix، YouTube و سایر محتوا از دستگاه های تلفن همراه به تلویزیون شما است،اما برای ارائه به اتصال Wi-Fi قوی نیاز دارد. همه افراد دارای یک شبکه Wi-Fi فوق العاده سریع نیستند، و برای این افراد، Google یک آداپتور 15 دلار اینترانت برای Chromecast دارد.

آداپتور را با سیم برق  وصل نمایید،اکنون یک درگاه اینترانت کوچک در دسترس است. یک کابل اینترانت را که به مودم شما نیز وصل شده است به پورت آن وصل کنید، انتهای USB آداپتور را به Chromecast وصل کنید، Chromecast را به پورت HDMI در تلویزیون خود وصل کنید و آماده استفاده میباشد.

حالت مهمان Chromecast

چه در یک هفته مهمان خانه داشته باشید و چه برای یک عصر مهمانی باشید، شاید بخواهید به آنها اجازه دهید بدون دسترسی به Wi-Fi خود تصمیم بگیرند که چه چیزی را تماشا کنند. کروم کاست خود را در حالت تنظیمات دستگاه به حالت مهمان تبدیل کنید و هر کس در حدود 25 پا از Chromecast می تواند یک بار انتخاب این گزینه در دستگاه خود داشته باشد. در صورت عدم موفقیت، کاربر می تواند پین چهار رقمی را که در تلویزیون نمایش داده می شود وارد تنظیمات برنامه در دستگاه خود کند.

از Chromecast در هتل استفاده کنید
Google-3 مورد از کارهایی که در Chromecast شما نمی دانید و می توانستید انجام دهید

استفاده ازکروم کاست در حال حرکت به همان اندازه ساده در خانه نیست، اما قابل انجام است. حتماً یک روتر بی سیم قابل حمل را بسته بندی کرده و آن را به درگاه اینترانت در دیوار وصل کنید. سپس کروم کاست خود را به درگاه HDMI در تلویزیون وصل کنید و به دستگاهی که از آن استفاده می کنید، وصل کنید.

منبع:pcmag

دیدگاهتان را بنویسید