فناوری

Adobe Acrobat بزرگترین تغییر در نسل PDF خود را اعلام کرد.

ویژگی جدید Adobe Acrobat در سیستم عامل های تلفن همراه برای اولین بار ارائه می شود.


Liquid Mode مجهز به هوش مصنوعی جدید، که در Adobe Acrobat تعبیه شده است، طراحی شده است تا پیمایش و خواندن اسناد PDF را از هر زمان دیگری به خصوص در صفحه های کوچکتر آسان کند.

Adobe یک چشم انداز جدید چند ساله برای آینده PDF و همچنین ویژگی جدیدی را توصیف کرده است که آن را “بزرگترین تغییر در یک نسل” توصیف می کند.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

Adobe Acrobat بزرگترین تغییر در نسل PDF خود را اعلام کرد.Liquid Mode
حالت جدید Liquid Mode

فعال کردن حالت جدید باعث تغییر اندازه و اصلاح مجدد PDF های ساکن می شود تا با صفحه کاربر بهتر جا بیفتد و باعث می شود تجربه مطالعه بسیار بیشتر شبیه به استفاده از مرورگر وب باشد.

به عبارت دیگر، دیگر هیچ پیمایشی به چپ و راست برای دنبال کردن متن وجود ندارد، و نه بزرگنمایی و کوچک نمایی برای خواندن متن در صفحه.

ویژگی جدید در Adobe Acrobat Reader برای iOS و Android (به علاوه Chromebook های سازگار با Play Store) آغاز به کار می کند و در تاریخ بعد روی میز کار، لپ تاپ و مرورگر قرار می گیرد.

Adobe Acrobat

حالت مایع جدید این شرکت توسط Adobe Sensei طراحی شده است، که از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل اسناد PDF ثابت، شناسایی عناصر اصلی و اصلاح مجدد سند استفاده می کند تا به راحتی هضم شود.

حالت مایع به طور همزمان یک طرح کلی هوشمند، بخشهایی با قابلیت جمع شدن و قابل ارتقا و متن قابل جستجو برای پیمایش سریع ایجاد می کند.

کاربران می توانند اندازه و فاصله قلم را بین کلمات، نویسه ها و خطوط متناسب با تنظیمات خاص خواندن خود تنظیم کنند.

  • با حالت مایع، دیگر نیازی به خرج کردن و بزرگنمایی نیست.
  • کلمات قابل تغییر و قابل تغییر هستند.
  • تصاویر قابل لمس و قابل ارتقا هستند.

با این حال، Adobe مشتاق است یادآوری کند که این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی است و با استفاده از آن به مرور بهبود می یابد.

این شرکت ادعا می کند، هرچه داده های بیشتری در Adobe Sensei جمع آوری و وارد شود، قابلیت اطمینان بهبود یافته و عملکرد نیز گسترش می یابد.

فراتر از حالت مایع، Adobe همچنین یک نقشه راه چند ساله جدید برای PDF تعیین کرده است که محور آن مفهوم هوشمند سازی محصولات و خدمات اسناد خود با استفاده از هوش مصنوعی است.

این شرکت می خواهد تحقیقات اسناد را با استفاده از هوش مصنوعی برای ارجاع دادن همزمان به میلیون ها PDF، بهبود همکاری در بخش ها و حل مسائل اجتماعی مانند سواد دیجیتال، تسریع کند.


منبع: techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا