فناوریگجتهوش مصنوعیویژه

معرفی هواپیمای بدون سرنشین هیبریدی DJI FPV / پهپادی با قابلیت های فراوان

در طی شیوع ویروس کرونا ، نیاز به هواپیماهای بدون سرنشین برای خدمات تحویل کالا بدون نیاز به حضور فرد و سایر فعالیت های مشابه ، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. اکنون ، شرکت بزرگ و معروف DJI نوع جدیدی از هواپیماهای بدون سرنشین FPV را به بازار عرضه کرده است که یک هواپیمای چندکاره بوده و نیاز اول افراد یعنی سرعت و چابکی را برایشان فراهم می کند استفاده از این پهپادها آسان بوده و دوربین های آن بسیار پیشرفته و یکپارچه می باشد. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

از آخرین فناوری این پهپادها می توان GPS ، سنسورهای جلوگیری از برخورد به مانع ، قابلیت معلق بودن در محل موردنظر ، ترمز در مواقع اضطراری و بازگشت به خانه را نام برد. همچنین یک سیستم گیرنده ADS-B در دسترس است که به خلبانان هواپیماهای دارای سرنشین در نزدیکی پهپاد هشدار می دهد. هواپیمای بدون سرنشین DJI FPV اکنون آماده پرواز در هوا برای اهداف مختلف است.

معرفی هواپیمای بدون سرنشین هیبریدی DJI FPV / پهپادی با قابلیت های فراوانهواپیمای بدون سرنشین DJI FPV با موتورهایی با کارایی بالا ارائه می شود که می تواند با سرعت 100 کیلومتر در ساعت و حداکثر سرعت 140 کیلومتر در ساعت پرواز کند.

این پهپاد دارای سه حالت پرواز است ، حالت عادی برای خلبانان جدید یا کم تجربه طراحی شده است و به هواپیمای بدون سرنشین اجازه می دهد تا در جای خود معلق باشد و همچنین موانع را تشخیص می دهد. در حالت منوال یا دستی ، پرواز دستی با کنترل کامل فعال شده است. حالت اسپورت نیز دو حالت قبل را به همراه برخی از ویژگی های ایمنی در اختیار کاربر قرار می دهد.

DJI FPV ، یک هواپیمای بدون سرنشین هیبریدی با قابلیت های فراوان

جالبتر اینکه ، DJI FPV دارای یک ویژگی ترمز اضطراری و معلق است که فقط با فشار یک دکمه می توانید آن را فعال کنید.

فردیناند ولف ، مدیر خلاق DJI هنگام اعلام عرضه این محصول گفت: ” DJI FPV بهترین فناوری موجود را برای یک هواپیمای بدون سرنشین هیبریدی ارائه می دهد که قابل مقایسه با هیچ یک از موارد مشابه نیست. این هواپیما می تواند به سرعت پرواز کند ، مانند یک هواپیمای بدون سرنشین سنتی معلق باشد ، مانند یک جت شتاب بگیرد و سریعتر از هر کدام از این موارد متوقف شود. ”

منبع: gsmarena

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا