فناوری

Gmail Go اکنون در دسترس همه کاربران اندروید قرار گرفت.

گوگل مهمترین اخبار این هفته را با کاربران خود اعلام کرده است که گوگل چند قدم دیگر برای ادغام Google Go خود برمی دارد. دانلود مستقیم Gmail Go را در دستگاههای آیفون و اندروید معرفی کرده است.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

گوگل تغییرات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا برنامه Google Go را بدون توجه به تلفن هوشمند خود بارگیری کنند. کاربران می توانند به سرعت آن را از طریق فروشگاه بازی دریافت کنند.

گوگل به کاربران خود اطمینان می دهد که برنامه Go بسیار پیشرفته و سریع است. درست مانند Google Meet Interface، هیچ نوار یا برگه جداگانه ای در پایین ندارد.

Gmail Go اکنون در دسترس همه کاربران اندروید قرار گرفت.گوگل
Gmail Go اکنون در دسترس همه کاربران اندروید قرار گرفت.

 

Gmail Go در دسترس همه کاربران اندروید

درست مثل سایر برنامه های محبوب تلفن همراه، Google Go نسخه سبک و سریع است. این برای کاربرانی که تلفن های هوشمند ارزان قیمت دارند بسیار توصیه می شود.

این برنامه برای کاربران خاص پسند اندروید مناسب می باشد و فعلاً فقط در مناطق خاصی موجود است.

گوگل با انشار نسخه اندروید Google Go آن را در اختیار عموم قرار داده است و افراد می توانند آن را از طریق 9to5google دانلود و استفاده کند. برنامه Google Go از عناصر بصری کامل یکسانی با برنامه ایمیل برخوردار است.

فرض کنید کاربران می خواهند نسخه سبک تر و سریع Gmail را که با دستگاه های با رم کمتری کار می کند، امتحان کنند. شما باید آن را از فروشگاه بازی بارگیری کنید.

برنامه Google Go برای کاربران جدید در پایین صفحه دکمه Meet ندارد. تأثیر کلی برنامه Go واضح است و به هیچ وجه از سایه استفاده نمی کند.

برای سهولت کاربران، کاربران Gmail می توانند UI برنامه را بارگیری کنند تا از شر دکمه Meet خلاص شوند و دکمه Meet به هیچ وجه ظاهر نمی شود.


منبع: phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا