فناوری

HP از سریع ترین ماوس بی سیم بازی Omen Vector در جهان رونمایی کرد

با ماوس بی سیم Omen Vector، می تواند با 30 ثانیه شارژ یک ساعت بازی کنید.


HP از سریع ترین ماوس بی سیم بازی Omen Vector خود در جهان رونمایی کرد. شاید قابلیت موس بی سیم  با شارژ سریع چیزی نباشد که اکثر مردم در بازی نیاز داشته باشند، اما HP این رویا را برای گیمر ها به حقیقت تبدیل کرد.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

ماوس بی سیم Omen Vector از سنسور PixArt PAW3335 برای ارائه DPI بین 100 تا 16000 استفاده می کند که پیش فرض آن 1600 تنظیم شده است.

HP همچنین افتخار می کند که دارای دقت ردیابی 99 درصد، سرعت ردیابی 400 IPS، شتاب حداکثر 40G و نرخ گزارش 1ms است.

HP از سریعترین ماوس بی سیم بازی Omen Vector در جهان رونمایی کرد
نمایی زیبا ازسریعترین ماوس بی سیم بازی Omen Vector

شش دکمه قابل برنامه ریزی در دسترس است و در آن برای طول عمر 50 میلیون کلیک از سوئیچ های مکانیکی Omron استفاده می شود، و به نظر می رسد امروزه به طور پیش فرض برای بسیاری از موس های بازی نیز بکار میروند.

گرچه به نظر می رسد همه این قابلیت ها برای استفاده در بازی بسیار چشمگیر می باشد، اما عملکرد باتری و شارژ جایی است که به نظر می رسد نقطه قوت این موس بی سیم میباشد.

اچ پی نوید 180 ساعت استفاده مداوم با یک بار شارژ کامل را می دهد، که فقط 90 دقیقه طول می کشد.

با این وجود، شارژ سریع امکان شارژ بسیار کوتاه را فراهم می کند، از 30 ثانیه برای یک ساعت استفاده تا 15 دقیقه برای 30 ساعت استفاده برای شما شارژ می شود، که این خبری بسیار خوب برای گیمر های حرفه ای می باشد که ساعت های طولانی به بازی می پردازند.

در جعبه ماوس Vector یک دانگل موس بی سیم USB نوع A و یک کابل USB C به USB A برای شارژ قرار دارد. در حال حاضر فقط سازگاری با ویندوز 10 ذکر شده است.

می توانید Omen Vector را امروز با قیمت 99.99 دلار مستقیم از HP بگیرید. اگر آن را با قیمت 60 دلار در جای دیگر دیدید، حتما نسخه سیمی وکتور می باشد.

در صورت درز هرگونه خبر در این زمینه ما آنرا با شما در این پست به اشتراک خواهیم گزاشت.


منبع: pcmag

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا