فناوریگجتویژه

معرفی و بررسی دو جارو برقی رباتیک شرکت Liectroux

جارو برقی های رباتیک بسیار کوچک، بی صدا و آرام هستند و اساساً بطور اتوماتیک کار می کنند. Liectroux یکی از شرکت های آلمانی است که این دستگاه ها را تولید می کند. این شرکت اخیراً دو جارو برقی رباتیک C30B و ZK901 LDS را معرفی کرده است که هر دو مدل فوق العاده کارآمد و با برچسب قیمت مناسب هستند.

هم اکنون این دستگاه ها با تخفیف های بسیار زیاد در فروشگاه آنلاین Gearbest برای فروش قرار گرفته اند. علاوه بر این، مصرف کنندگان می توانند از طریق پرداخت های PayPal از تخفیف بیشتری برخوردار شوند.

بیایید نگاهی به آنچه جارو برقی های رباتیک Liectroux ارائه می دهند، بیندازیم.

جارو برقی رباتیک Liectroux C30B

نکته قابل توجه درباره C30B این است که هم با Amazon Alexa و هم با Google Assistant کار می کند. C30B یک جارو برقی قدرتمند است که در حداکثر سرعت، توان آن تا 4000 پاسکال می رسد.

معرفی و بررسی دو جارو برقی رباتیک شرکت Liectroux به همراه قیمت باورنکردنی

این محصول قادر به شناسایی کل محیط اطراف و سپس برنامه ریزی برای تمیز کردن مداوم و کارآمد است. این جارو برقی، فضای تمیز شده را درست پس از یک بار استفاده به خاطر می سپارد تا یک قسمت را دو یا چند بار تمیز نکند.

جارو برقی رباتیک Liectroux C30B، دارای یک یادآوری صوتی برای اطلاع رسانی به کاربر برای شارژ، تمیز کردن، پر شدن محفظه زباله، ایرادات دستگاه و موارد دیگر است. این دستگاه به یک موتور NIDEC و تراشه EPSON برای استفاده یکپارچه مجهز شده است.

در حال حاضر جارو برقی رباتیک Liotroux C30B تنها با قیمت 190.33 دلار برای فروش در دسترس می باشد.

جارو برقی رباتیک Liectroux ZK901 LDS

Liectroux ZK901 LDS طوری طراحی شده است که کل خانه را از طریق لیزر و یک رادار 360 درجه اسکن کرده و نقشه ای دقیق و کامل از فضای خانه ترسیم می کند. این جارو برقی، وضعیت کف را جهت نظافت دقیق، شناسایی می کند. به کمک مجموعه ای از 42 سنسور، محیط را کاملاً بررسی کرده تا هرگونه برآمدگی را تشخیص دهد.

این محصول دارای یک مکش قدرتمند با توان 4000 پاسکال و برس ضد گره برای جارو کردن راحت گرد و خاک، مو و سایر موارد است.

معرفی و بررسی دو جارو برقی رباتیک شرکت Liectroux به همراه قیمت باورنکردنی

جاروبرقی رباتیک Liectroux ZK901 LDS در حال حاضر تنها با قیمت 293 دلار به فروش می رسد.

جاروبرقی های رباتیک هوشمند و همه کاره Liectroux اینجا هستند تا زندگی را برای همه آسان کنند. کاربران علاقه مند می توانند این دستگاه ها را با قیمت بسیار پایین از طریق فروشگاه آنلاین Gearbest خریداری کنند. فروش ویژه برای مدت زمان محدودی است، بنابراین عجله کنید و هرچه زودتر از این فرصت استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا