پوشیدنیفناوریویژه

ایرپاد های بی سیم ال جی با فناوری ضدعفونی کننده در آسیا راه اندازی می شوند

ال جی دو ایرپاد بی سیم TONE Free جدید در آسیا راه اندازی کرده است و متعهد می شوند که این ایرپاد ها “کیفیت صدای باورنکردنی” را ارائه داده و بسیاری از ویژگی های برتر را دارند. ایرپاد های ال جی با یک پایه شارژ نانو UV با اشعه های مادون قرمز وارد می شوند که محافظ گوش ها بوده و 99.9 درصد باکتری ها را هنگام شارژ از بین می برند. این ایرپاد ها اولین ایرپاد های بی سیم واقعی نیستند که این ویژگی را ارائه می دهند اما مطمئنا جزء بهترین ها هستند. در ادامه با ما در نبض بازار همراه باشید.

در حال حاضر، این شرکت در حال فروش دو نسخه HBS-FN7 و HBS-FN6 در این بازار است. ایرپاد های HBS-FN7 و HBS-FN6 از سری جدید LG Tonefree دارای فناوری Meridian Audio برای ارائه عملکرد برتر هستند.

ایرپاد های بی سیم ال جی با فناوری ضدعفونی کننده در آسیا راه اندازی می شوند
ایرپاد های بی سیم ال جی با فناوری ضدعفونی کننده در آسیا راه اندازی می شوند

این ایرپاد ها نه تنها یک سیستم صوتی پویا را مانند بلندگوهای واقعی ارائه می دهند، بلکه تمام جزئیات صداها را با دقت فراهم کرده و شنونده را کاملا هیجان زده می کند.

این ایرپاد ها از طریق برنامه LG Tonefree که با سیستم عامل های اندروید و iOS سازگار است قابل دسترسی هستند و دارای نور LED در قسمت بالا بوده و میزان شارژ و وضعیت اشعه نانو UV را ردیابی می کند.

طبق گفته ال جی، ایرپاد ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی در گوش ها با توزیع وزن قرار بگیرند و مطابق با فرم گوش ساخته شده و احساس بسیار خوبی به کاربران می دهند.

بیشتر بخوانید:

منبع
phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا