فناوری

شبکه 5G کمپانی O2 اکنون در بیش از 100 شهر و روستا موجود است

شرکت O2 اعلام کرده است که شبکه 5G خود را در 108 شهر و روستای انگلیس در دسترس مشتریان است. اعلامیه O2 تنها یک هفته پس از اعلام خبر EE مبنی بر اجرای 5G در مجموع 112 شهر و روستا اعلام شد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

طبق گزارش O2 ، توسعه 5G به این معنی است که مشتریان در چندین مکان از جمله میلتون کینز ، ایپسویچ و چلمزفورد می‌توانند از امروز از 5G استفاده کنند. O2 گفت با شرکای خود ، نوکیا و اریکسون ، در حال کار برای تحویل 5 جی به نقاط مختلف کشور انگلیس است.

شبکه 5G کمپانی O2 اکنون در بیش از 100 شهر و روستا موجود است

درک مک مانوس ، مدیر ارشد عملیاتی در O2 ، در مورد گسترش ، گفت:

هنگامی که شبکه 5G را در اکتبر گذشته راه اندازی کردیم ، گفتیم که این اولین قدم در سفر است. یک سال بعد ، ما نه تنها از نظر گسترش کار بلکه در ایجاد قابلیت‌های جدید و واقعی در زندگی روزمره مردم ، پیشرفت خارق العاده‌ای داشته ایم.

طبق گفته این شرکت ، با توجه به ویروس کرونا ، افراد زیادی مجبور به ماندن در خانه شده‌اند و نیاز به 5 جی داشته اند. برای اثبات حرف خود ، O2 گفت که با افزایش تقاضا برای اتصال ، باید خدمات اینترنت همراه خود را در 91000 کد پستی تقویت کند. مصرف داده‌ها در تعدادی از شهرها در مقایسه با زمان مشابه سال گذشته تا 50٪ جهش یافت و ماه گذشته نشان داد که یک پنجم مشاغل انگلستان برای زنده ماندن در طول همه گیر شدن ویروس کرونا به داده‌های تلفن همراه اعتماد می‌کنند.

اگر مشتری O2 هستید و می‌خواهید 5G در منطقه شما موجود باشد یا نه ، کافی است به Coverage Checker O2 مراجعه کرده و کد پستی خود را وارد کنید.

بیشتر بخوانید:

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا