پوشیدنیفناوریویژه

طراحی و تاریخ انتشار ساعت هوشمند OnePlus مشخص شد!

مدت زمان طولانی است که وان پلاس – OnePlus – برای تولید یک ساعت هوشمند کار می کند. سرانجام، با شروع اولین دریافت گواهینامه های ساعت های هوشمند این برند، به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است. بله درست شنیدید، ساعت هوشمند OnePlus قرار است در نیمه اول سال 2021 وارد بازار شود. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

فعلا چیزهای زیادی در مورد این ساعت نمی دانیم، اما به نظر می رسد که مدتی است که در حال تولید بوده و به زودی به بازار عرضه می شود.

از اوپو گرفته تا ریلمی و ویوو، همه شرکت های وابسته وان پلاس یک ساعت هوشمند را زیر چتر BBK Electronics عرضه یا معرفی کرده اند. ساعت های هوشمند اوپو و ویوو جدیدترین های این کمپین هستند و وان پلاس از آنها فاصله زیادی ندارد.

طبق برنامه OnePlus Health، این سازنده گوشی های هوشمند چینی ممکن است این بار دو ساعت هوشمند را راه اندازی کند. یکی از آنها دارای یک صفحه دایره ای شکل است و شماره مدل آن W501GB می باشد. در مقابل، ساعت دوم با شماره مدل W301GB بوده و دارای صفحه مربعی شکل است.

این ساعت های هوشمند به احتمال زیاد به ترتیب با نام های “Watch RX” و “OnePlus Watch” نامگذاری شوند. پیش بینی می شد که OnePlus ساعت هوشمند خود را با سیستم عامل Google Wear OS ارائه کند.

هنوز به طور علنی تاریخ راه اندازی ساعت OnePlus فاش نشده است. اما پیت لاو ، مدیر عامل OnePlus اعلام کرده است که اوایل سال 2021 عرضه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

منبع: phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا