فناوری

پی پال به زودی توانایی مدیریت ارزهای رمزپایه را به کاربران خواهد داد

امروز شرکت PayPal اعلام کرد که در حال گسترش به بازار مدیریت ارزهای رمزپایه است. این اقدام در پاسخ به افزایش علاقه مصرف کنندگان و بانک های مرکزی به ارزهای دیجیتال صورت گرفته و به کاربران پی پال امکان خرید ، نگهداری و فروش ارزهای رمزپایه را در داخل پی پال می دهد. علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد با اجازه دادن به ارزهای رمزپایه به عنوان وجوه خرید از بازرگانانی که قبلاً از پرداخت های PayPal پشتیبانی می کنند ، کار خود را ادامه دهد.

پی پال با استناد به نظرسنجی بانک و تسویه حساب های بین المللی می گوید که از هر ده بانک مرکزی، یکی از آنها قصد دارد در سه سال آینده ارز دیجیتالی خود را راه اندازی کند.

Dan Schulman ، رئیس و مدیر عامل PayPal ، گفت:

تغییر معاملات به اشکال ارز دیجیتال اجتناب ناپذیر است و مزایای واضحی را از لحاظ ورود مالی و دسترسی به آن به همراه دارد. کارایی ، سرعت و انعطاف پذیری سیستم پرداخت ها ؛ و توانایی دولتها برای پرداخت سریع وجوه به شهروندان . دسترسی جهانی ما ، تخصص پرداخت دیجیتال ، شبکه دو طرفه و کنترل های دقیق امنیتی و انطباق این فرصت و مسئولیت را برای کمک به درک ، بازخرید و همکاری پذیری این ابزارهای جدید مبادله ای در اختیار ما قرار می دهند. ما مشتاقانه خواستار همکاری با بانکهای مرکزی و نهادهای نظارتی در سراسر جهان برای ارائه پشتیبانی خود هستیم و به طور معنی داری در شکل دادن نقشی که ارزهای دیجیتال در آینده مالی و تجارت جهانی بازی می کنند همکاری می کنیم.

PayPal از چند هفته آینده امکان مدیریت ارز رمزنگاری شده را برای کاربران در ایالات متحده آغاز می کند. برای شروع ، کاربران می توانند محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده – Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Litecoin را مدیریت کنند.

PayPal قصد دارد در نیمه اول سال آینده قابلیت سرویس Venmo خود را گسترش دهد و همچنین امکان استفاده از ارزهای رمزپایه را برای پرداخت در اوایل سال 2021 فراهم می کند. مدیریت Cryptocurrency همچنین باید در سال آینده به بازارهای دیگر نیز گسترش یابد.

در پایان سال ، خرید و فروش و نگه داشتن ارزهای رمزپایه به طور کلی هزینه ای نخواهد داشت. PayPal همچنین قصد دارد محتوای آموزشی در اختیار کاربران قرار دهد تا بتوانند نحوه کار ارزهای رمزنگاری شده و همچنین خطرات و فرصت های موجود در آنها را درک کنند.

 

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا