فناوری

آپدیت جدید اسکایپ با پشتیبانی از 100 نفر در تماس گروهی

سرویس اسکایپ مایکروسافت علی رغم اینکه مسلماً از جذابیت افتاده است اما تا حدودی آپدیت مکرر دارد و امسال نیز به دلیل شیوع کرونا و کار بیشتر افراد در خانه، ویژگی‌های جدید به طور مداوم به این سرویس اضافه می‌شوند. مایکروسافت به تازگی نسخه 8.66 اسکایپ را به Insiders عرضه کرده است. این آپدیت اسکایپ فقط یک ویژگی اصلی دارد؛ پشتیبانی از 100 شرکت کننده در تماس گروهی.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

تا به حال، اسکایپ تنها برای 50 شرکت کننده مجاز بود که در یک تماس گروهی باشند اما سرویس ارتباطی بزرگ دیگر مایکروسافت به نام Teams، خیلی جلوتر از اسکایپ است.

در حال حاضر، حداکثر 300 نفر می‌توانند در یک جلسه Teams شرکت کنند که بیشتر حالت تجاری دارد اما اکنون در آپدیت جدید در یک تماس اسکایپ می‌توانید با حداکثر 100 نفر در ارتباط باشید که گزینه خوبی برای داشتن آن است.

این قابلیت اساساً تنها مورد مهم در این نسخه جدید است و مایکروسافت چند اشکال را که در این آپدیت برطرف شده‌اند را در زیر لیست می‌کند:

لیست مشکلات رفع شده در آپدیت جدید اسکایپ

  • تنظیمات زبان به طور خودکار به انگلیسی تغییر می‌کرد.

  • مخاطبین مورد علاقه از لیست مخاطبین ویندوز حذف می‌شدند.

  • خروج از سیستم باعث مسدود شدن برنامه در اندروید می‌شد.

  • دانلود / آپلود فایل‌ها در اندروید به طور کامل کار نمی‌کرد.

اگر در برنامه Skype Insider هستید، این آپدیت جدید باید طی چند روز آینده در دستگاه‌های شما موجود باشد. کاربران عمومی برای دریافت آن باید مدتی بیشتر صبر کنند.

منبع  »  neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا