اخبار فناوریفناوری

معرفی نسخه جدید فوتوشاپ + قدرتمند تر شدن ابزار sky replacement

Adobe Photoshop یک برنامه بسیار کاربردی برای طراحی و ویرایش عکس است که بر روی iPad و دسکتاپ نصب می شود. این شرکت بسیاری از ویژگی های جدید را در فوتوشاپ برای ایجاد و طراحی یک تصاویر زیبا در iPad و دسکتاپ را معرفی کرده است. ویژگی های نسخه جدید فوتوشاپ از قدرتمند تر شدن ابزار sky replacement گرفته تا جزییات اشتراک گذاری در iPad در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

 

این شرکت ویژگی های جدیدی برای زیبا کردن عکس آسمان با استفاده ابزار sky replacement که در یک دسته مستقل به نام Bezier قرار دارد را به ابزار Transform Warp در برنامه دسکتاپ اضافه کرده است. علاوه بر این، شرکت مذکور ابزار های healing brush و magic wand را به نسخه iPad فوتوشاپ نیز اضافه کرده است.

برای اکثر مردم ، دسکتاپ محل اصلی استفاده از فتوشاپ است. این یکی از قدرتمندترین ابزارهای ویرایش عکس در بازار است و به لطف به روز رسانی اخیر، کارای آن نیز بهتر شده است.

Adobe فیلتر های آسمان بیشتری را به ابزار قدرتمند sky replacement خود اضافه کرده است. یک ابزار کامل که شما را به صفحه Discover Adobe می برد، جایی که می توانید هزاران آسمان زیبا را برای عکس خود انتخاب کنید. علاوه بر این، این شرکت در حال ساخت یک ویژگی جدید است تا شما بتوانید همزمان بیش از 5000 آسمان را به فتوشاپ وارد کنید.

معرفی نسخه جدید فوتوشاپ + معرفی قدرتمند تر شدن ابزار sky replacement

شرکت Adobe همچنین تعدادی اصلاحات و پیشرفتهای جزئی را برای راحتی کار در آپدیت جدید خود لحاظ کرده است.

در نسخه جدید iPad، فوتوشاپ بیشتر به نسخه دسکتاپ شباهت پیدا می کند، زیرا در نسخه جدید از ابزار قوی Healing Brush و ابزار انتخاب Magic Wand استفاده می کند. با استفاده از این ابزارها می توانید ویرایش هایی را انجام دهید که قبلاً در iPad امکان پذیر نبود.

معرفی نسخه جدید فوتوشاپ + معرفی قدرتمند تر شدن ابزار sky replacement

همچنین در نسخه جدید به شما این امکان را می دهد تا بوم نقاشی خود را در صفحه ای بزرگتر به اشتراک بگذارید تا بتوانید بدون نیاز به جمع شدن در اطراف رایانه لوحی خود ، با دیگران مشارکت کنید.

به طور کلی ، این یک به روز رسانی جامع برای Adobe Photoshop است و ارزش بررسی و استفاده از آن به عنوان یک ویرایشگر عکس در iPad یا دسکتاپ را دارد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: howtogeek

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا