خودرومعرفی و بررسی

معرفی و بررسی دوچرخه الکتریکی چهار چرخ CityQ

دوچرخه های الکتریکی یا Ebik ، نسبت به دوچرخه های معمولی کمتر به رکاب زدن احتیاج دارند، اما اکثر آنها هنوز ظرفیت حمل بار یا ایمنی کامل را ارائه نمی دهند. CityQ یک دوچرخه الکتریکی است که به صورت چهار چرخ ، برای دو سرنشین طراحی شده است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

این دوچرخه توسط شرکت CityQ AS نروژی ایجاد شده و پیشرانه آن هم به وسیله پدال و هم به کمک یک موتور 250 واتی فراهم می شود.

این دوچرخه از یک دینام برای تبدیل نیروی پدال به برق بهره می برد و منجر به شارژ شدن باتری می شود. باتری ها علاوه بر شارژ شدن از طریق دینام ، از پریز هم شارژ می شوند. گفته می شود که دوچرخه الکتریکی CityQ ، با 5 ساعت شارژ دو باتری می تواند حدود 70 تا 100 کیلومتر را بپیماید.

معرفی و بررسی دوچرخه الکتریکی Ebik چهار چرخ CityQ

شیشه جلو، سقف و درهای جانبی این Ebik به منظور محافظت از راننده و مسافر در برابر باد و باران تعبیه شده است. کابین را می توان به گونه ای تنظیم کرد که حالات زیر را فراهم کند:

  • دو بزرگسال (یکی پشت سر دیگری)
  • یک بزرگسال و دو کودک
  • یک بزرگسال و یک فضای اضافی برای بار

ابعاد این وسیله، 87 سانتی متر در 155 سانتی متر در 222 سانتی متر و وزن آن 68 کیلوگرم است. این دوچرخه می تواند حداکثر 300 کیلوگرم بار را حمل کند.

در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد مشخصات فنی مانند ترمز ، سیستم تعلیق و روشنایی وجود ندارد. گفته شد ، پیشرانه الکترونیکی آن دارای امکاناتی مانند دنده اتوماتیک ، دنده عقب ، ترمز حالت بار سنگین و کنترل سرعت را فراهم می کند.

CityQ اکنون از طریق وب سایت شرکت CityQ AS برای پیش سفارش در دسترس است و انتظار می رود که تحویل این دوچرخه الکتریکی، امسال آغاز شود. قیمت آن 7،450 یورو (حدود 9،093 دلار آمریکا) است.

 

بیشتر بخوانید:

 

 

منبع: newatlas

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا