بازی

عرضه نسخه جدید بازی Shadow Warrior 3 برای کامپیوتر

استودیو فلایینگ وایلد هاگ با انتشار یک تریلر سینمایی ، نسخه جدید بازی Shadow Warrior 3 را رسما برای کامپیوتر معرفی کرد.دو روز پیش بود که استودیو فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog)، سازنده مجموعه Shadow Warrior، با انتشار یک تصویر در حساب کاربری توییتر خود خبر از رونمایی نسخه جدید بازی Shadow Warrior 3 را داد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو فلایینگ وایلد هاگ بازی جدید خود را معرفی کرده است.استودیو فلایینگ وایلد هاگ و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital)، ناشر مجموعه شدو واریور، با انتشار یک تریلر سینمایی جابی و طنزآلود، این بازی را برای کامپیوتر معرفی کردند. در ادامه تاریخ دقیق بازی اعلام نشد، اما مشخص شد که Shadow Warrior 3 در سال ۲۰۲۱ برای کاربران استیم عرضه می‌شود.

عرضه نسخه جدید بازی Shadow Warrior 3 برای کامپیوتر

همچنین کاربران در جریان رویداد دیوالور دایرکت اولین تریلر سینمایی از گیم‌پلی شدو واریور 3 را تماشا خواهند کرد. این رویداد ۲۱ تیر ماه (۱۱ ژوئیه) و ساعت ۱۱:۳۰ شب به‌وقت ایران از کانال توییچ دیوالور پخش می‌شود. کوبا آپون، کارگردان بازی Shadow Warrior 3 در جریان بیانیه خود اعلام کرده که Shadow Warrior 3 تجربه‌ای کاملا جدید و تازه را ارائه خواهد کرد و گان‌پلی سرعتی، شمشیر بازی خشن و جذاب درکنار سایر حرکات قهرمان داستان قادر به افزایش آدرنالین شما در طول تجربه بازی خواهند بود.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفته «ما هرگز ریشه‌های استودیو فلایینگ وایلد هاگ در ساخت بازی را فراموش نکرده‌ایم و امیدواریم که این بازی همانند یک بازگشت به خانه برای کاربران قدیمی عمل کند». در انتها کوبا آپون به این مورد اشاره کرده که انتظار برای آشنایی کاربران تازه‌وارد با لو ونگ، قهرمان داستان، بسیار سخت است که این بار با دشمنی روبه‌رو می‌شود که حتی برای او هم چالش‌برانگیز است .

همانطور که اشاره شد، دشمنان بازی شامل موجودات اهریمنی است. علاوه بر این، دشمنان انسانی نیز در بازی دیده می شود. بر هر حال، چه انسان، چه هیولا، چه هر موجود زنده ای دیگر در گوشه کنار بازی را می توان کشت و قطعه قطعه کرد! در ابتدای بازی شاید چندش آور باشد ولی با گذشت زمان، بازیباز بیشتر علاقه پیدا می کند تا با شمشیر مبارزه کند و همه چیز در بازی را تکه پاره کند و خون به اطراف بپاشد! ابتدای بازی شاید طرز استفاده از شمشیر اندکی برای بازیباز سخت باشد ولی بگذارید خیالتان را راحت کنم؛ اگر بتوانید فصل 1 بازی را تحمل کنید، باقی مراحل برای شما دلچسب خواهد بود.

منبع:zoomg

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا