بازی

Civilization VI یکی از بهترین بازی های استراتژیک با دانلود رایگان

Civilization VI آخرین بازی رایگان موجود در فروشگاه Epic Games است. این بازی با قیمت 60 دلار در این فروشگاه به فروش میرسد، اما تا 28 ماه می می توانید نسخه PC را به صورت رایگان از این فروشگاه دانلود و تهیه نمایید. این نسخه یک نسحه آزمایشی نبوده و برای همیشه یک بخش از آرشیو بازی های شما خواهد بود.

Civilization VI در سال 2016 منتشر شد که همچنان در حال پیشرفت است، بسته الحاقی New Frontier Pass در اوایل این هفته معرفی شده که برای مدتی تازگی را برای شما به ارمغان می آورد.
فصل جدید از روزرسانی ها قابلیت های زیادی از جمله تمدن های جدید، رهبران و فن های جدیدتر به بازیکنان ارائه می دهد.
اولین مورد از بروزرسانی های این مجموعه، پک مایا و گران کلمبیا است که به مرور زمان و ماهیانه، بسته های جدیدی منتشر می شود.

Civilization VI به عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژیک Epic Games

چهار سال پیش، Civilization VI به عنوان یکی از بهترین بازی های استراتژیک در همه زمان ها معرفی شد و بازی های دیگر طی این سال ها حتی به این رتبه نزدیک هم نشدند.
در زمان انتشار، رکورد سریعترین فروش بازی در این سری را شکست و در چند هفته اول خود بیش از یک میلیون نسخه فروخت.
و به لطف دو توسعه بزرگ در بازی و بروزرسانی های قابل دانلود، از این حرکت رو به جلو  کاملاً مراقبت نموده است.
این به روزرسانی ها باعث تعادل و افزایش کیفیت بازی در تمامی نسخه ها از جمله نسخه PC شد، چیزی که بسیاری از بازیکنان Civilization VI فقدان آنرا در زمان انتشار احساس می کردند.

سناریوها ، ویژگی ها و نیروهای جدید، عمق تازه ای به این بازی اساسا قوی اضافه کرد و باعث شد Civ VI در هفته های اخیر محبوبیت خود را افزایش دهد.
به گزارش steamcharts بازیکنان در طول 30 روز اخیر در مقایسه با همین زمان در بهار گذشته، 2 برابر بیشتر بازی کرده اند.
این بازی رتبه دوم بعد از GTA V را داراست که با دانلود رایگان از طریق فروشگاه Epic Games ارائه می شود. محبوبیت چشمگیر GTA V در هفته گذشته، سرورهای فروشگاه Epic Games را برای چند ساعت به زانو درآورد.

در پایان اگر ژانر استراتژیک ژانر مورد علاقه شما برای بازی نیست، Epic Games گزینه های دیگری نیز دارد. این فروشگاه طیف گسترده ای از بازی ها از جمله Red Dead Redemption II ، Borderlands 3 ، Farming Simulator 19 و Uno را در اختیارتان قرار می دهد.

منبع : digitaltrends

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا