بازی

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در 10 نوامبر به EA Play می‌آید

Electronic Art’s EA Play هفته آینده بازی محبوب خود را دریافت می‌کند ، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order تقریباً یک سال پس از انتشار نسخه اصلی به برنامه‌های اشتراک پیوست.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

EA Play ، که قبلاً با نام EA Access و Origin Access شناخته می‌شد ، سرویس اشتراک بازی چند پلتفرمی EA است که در حال حاضر در Origin ، Steam ، Xbox One و PlayStation 4 در دسترس است.

ورود جدید بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در 10 نوامبر به سمت مشترکین EA Play در همه این سیستم عامل‌ها و دیگر برنامه‌ها انجام می‌شود.

این موضوع خبر خوبی برای دارندگان Xbox Game Pass Ultimate است ، زیرا در این تاریخ سرویس EA Play به پلتفرم Ultimate در خانواده Xbox One و نسل بعدی Xbox Series X | S تبدیل می‌شود.

Xbox Game Pass برای اشتراک در رایانه شخصی قرار است EA Play را بدون هیچ هزینه اضافی بدست آورد ، اما این اتفاق قرار است در ماه دسامبر رخ دهد.

EA Play با قیمت ماهیانه 4.99 دلار در همه سیستم عامل‌های فوق الذکر در دسترس است که کتابخانه بزرگی از عناوین منتشر شده از Electronic Arts ، تخفیف 10 درصدی بازی‌ها توسط این شرکت و مزایای بازی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نسخه رایانه‌ای اشتراک در Origin ، مجموعه‌ای از بازی‌های شخص ثالث را نیز اضافه می‌کند و ماهیانه 14.99 دلار برای نسخه Pro این سرویس وجود دارد که شامل بازی‌های جدید ناشر است.

منبع  »  neowin

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا