سبک زندگی

Halo مچ بند ردیاب تناسب اندام آمازون که اسکن بدن، آنالیز صدا و … را ارائه می دهد

Halo ردیاب تناسب اندام آمازون اسکن بدن، آنالیز صدا و موارد دیگر را ارائه می دهد

آمازون با محصولی جدید با نام Halo به بازار ردیاب های تناسب اندام پیوست. Halo مچ بند ردیابی سلامت و تناسب اندام است که با یک برنامه موبایل و یک سرویس اشتراک کار می کند. برای جدا کردن خود از دنیای شلوغ ردیاب های تناسب اندام، Halo مجموعه ای از ویژگی های سلامتی را به کمک هوش مصنوعی به ارمغان می آورد؛ از جمله امکان اندازه گیری درصد چربی بدن، تحلیل تن صدای شما ، تعیین گفتگوهای خاصی که می تواند بر استرس شما تأثیر بگذارد و موارد دیگر. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

Halo ردیاب تناسب اندام آمازون اسکن بدن، آنالیز صدا و موارد دیگر را ارائه می دهد

Halo ردیاب تناسب اندام آمازون اسکن بدن، آنالیز صدا و موارد دیگر را ارائه می دهد

دکتر ماولیک مجودار، مسئول اصلی پزشکی Halo گفت: ما از تخصص عمیق آمازون در زمینه هوش مصنوعی ( Artificial Intelligence ) و دانش ماشینی استفاده می کنیم تا روش های جدیدی را برای کشف، اتخاذ و حفظ عادتهای سلامتی شخص ارائه دهیم.

وی در ادامه گفت: “سلامتی بسیار فراتر از چند قدم راه رفتن در روز یا چند ساعت خوابیدن است.”

ویژگی A.I. ( هوش مصنوعی ) شاید جذاب ترین بخش Halo باشد. می توانید با استفاده از فناوری Halo ، ترکیب بدن خود را اندازه گیری و ردیابی کنید؛ از جمله ایجاد یک مدل سه بعدی شخصی با استفاده از برنامه که می تواند میزان پیشرفت شما را با گذشت زمان نشان دهد.

ویژگی تن صدای Halo از میکروفون داخلی مچ بند استفاده می کند تا بتواند تشخیص دهد در مکالمات روزمره چقدر مثبت یا منفی به نظر می رسید، که به گفته آمازون به تقویت مهارت های ارتباطی شما کمک می کند.

Halo مانند سایر ردیاب های تناسب اندام موجود در بازار، فعالیت و خواب شما را ردیابی می کند. اما بر خلاف بقیه محصولات، علاوه بر تعداد قدم های روزانه، شدت و مدت حرکات شما را نیز ردیابی می کند.

Halo مچ بند ردیاب تناسب اندام آمازون اسکن بدن، آنالیز صدا و موارد دیگر را ارائه می دهد

برخلاف سایر محصولات موجود در بازار، مچ بند ردیاب تناسب اندام Halo آمازون دارای صفحه نمایش نیست و در عوض کاملاً از طریق برنامه موبایل خود عمل می کند. این مچ بند شامل یک شتاب سنج، سنسور دما، مانیتور ضربان قلب، دو میکروفون، چراغ نشانگر LED و یک دکمه برای روشن یا خاموش کردن میکروفون ها است.

مچ بند Halo بسیار ارزان تر از رقبا با قیمت 65 دلار است که شامل اشتراک سه ماهه رایگان برای برنامه Halo است. پس از آن ، هزینه اشتراک ماهیانه 3.99 دلار به علاوه مالیات است. شما می توانید نسخه رایگان برنامه را انتخاب کنید اما در این صورت قادر به دسترسی به ویژگی های پیشرفته مانند ترکیب بدن، تن صدا، شدت فعالیت و موارد دیگر نیستند. این مچ بند دارای سه رنگ سیاه، قرمز و نقره ای می باشد.

منبع  »  DigitalTrends

دیدگاهتان را بنویسید