تلفن هوشمند

ساخت گوشی هوشمند Vivo با قابلیت تغییر رنگ قاب پشت

سازنده گوشی هوشمند Vivo که یک شرکت چینی می باشد، در حال کار بر روی گوشی جدیدی است که می توان با فشار یک دکمه رنگ قاب عقب خود را تغییر دهد.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

ساخت گوشی هوشمند Vivo با قابلیت تغییر رنگ قاب پشت
گوشی Vivo با قابلیت تغییر رنگ قاب پشت

 

Vivo ویدیویی را در Weibo ارسال کرده است که در آن می توان گوشی را مشاهده کرد که با فشار دادن یک دکمه می تواند رنگ قاب عقب آن را تغییر دهد. Android Authority گزارش می دهد که این گوشی هوشمند هنوز نام یا تاریخ انتشار ندارد.

Vivo ادعا می کند که برای دستیابی به این اثر خیره کننده از شیشه الکتروکرومیک استفاده می کند، همان فناوری که OnePlus در گوشی هوشمند “Concept One” خود استفاده کرد تا دوربین عقب خود را در هنگام عدم استفاده از دیده شدن پنهان کند.

 

طبق گزارش، کانسپت نمایش داده شده هنگام برخورد انگشت شست کاربر با پهلو، از براقیت آبی یاقوت کبود استفاده می کند اما با برداشتن انگشت شست، به سفید نقره ای تغییر می کند.

علاوه بر این، Vivo به تازگی گوشی هوشمند جدیدی را با لنز پریسکوپ و اسپیکرهای با قابلیت صدای دالبی ثبت اختراع کرده است.

حق ثبت اختراع این گوشی توسط Vivo Mobile Communications به CNIPA (اداره ملی مالکیت معنوی چین) ثبت شده و در تاریخ 28 آگوست منتشر شد.

طبق تصاویر ثبت شده، این گوشی هوشمند از یک صفحه نمایش تخت تمام صفحه با حداقل حاشیه ها، یک دوربین در گوشه بالا سمت چپ با ساختار مربعی و گوشه های منحنی برخوردار است.

این گوشی دارای سه کلید در دکمه های تنظیم صدا در سمت راست، دکمه پاور در وسط و یک دکمه جهت تغییر رنگ قاب پشت است.

 

منبع: freepressjournal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا