تلفن هوشمند

شیائومی از پد شارژ هوشمند Smart Tracking خود رونمایی کرد

شیائومی از پد شارژ هوشمند ردیابی Smart Tracking خود رونمایی کرده است که به شما امکان می دهد تا همزمان دو دستگاه را به صورت بی سیم شارژ کنید و آنها را در هر مکانی روی این پد قرار دهید.به عنوان مثال می توانید هدفون خود را قبل از مصرف شارژ کرده و یا به طور همزمان گوشی شیائومی خود را با Smart Tracking شارژ کرده و استفاده نمایید.

به زودی Xiaomi Mi Note 11 به بازار عرضه می شود

مطمئناً شارژرهای بی سیم دوگانه در حال حاضر وجود دارند، اما گیرنده شیائومی به گونه ای است که دستگاه حتی در مجاورت پد هم شارژ میشود و اهمیتی ندارد که دستگاه خود را روی پد قرار دهید .در دیگر شارژرهای بی سیم اگر شارژر در موقعیت مناسب قرار نگیرد،دیگر تلفن شما را به درستی تغذیه نمی کنند، بنابراین به نظر می رسد شیائومی مشکلی در مورد شارژ بی سیم معمول را حل می کند.

شایعات حاکی از آن هستند که AirPower اپل از هم پاشیده است زیرا این شرکت نمی تواند شارژ اپل واچ را به خوبی کار کند، اگرچه دیگران می گویند دلیل این است که پد AirPower بیش از حد گرم می شود و اپل نمی تواند راهی برای جلوگیری از این امر پیدا کند. این شرکت هنوز در مورد شایعات رسمی اظهار نظری نکرده است و احتمالاً هرگز چنین نخواهد کرد.

واضح است که برخی از شرکت ها راهی برای جلوگیری از این مسائل پیدا کردند، هر چند، شیائومی و چند مارک کوچکتر دیگر که گزینه های دیگری را ارائه می دهند. آنهایی که عموماً به شما اجازه نمی دهند دستگاهتان را هر کجا که بخواهید روی پد قرار دهید، بنابراین Xiaomi مزیتی دارد.

پد شارژ هوشمند ردیابی هوشمند در کنار چند محصول دیگر مانند Xiaomi Mi 10 Ultra، Redmi K30 و Mi TV Lux در یک رویداد چینی رونمایی شد. بنابراین ما به طور یقین نمی دانیم که پد شارژ به بازارهای جهانی می آید یا چه زمانی این کار را انجام می دهد.

بررسی Xiaomi Mi 10 Pro را از ما در nabzedigital بخواهید.

منبع:techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا