تلفن هوشمندویژه

اپل به طور رایگان صفحه نمایش های آیفون 11 که دارای مشکل هستند را تعویض می کند

اپل می گوید: “درصد کمی از گوشی های آیفون 11” دارای مشکلات لمسی هستند و با یک برنامه جایگزینی جدید، صفحه نمایش های دارای مشکل خود را به صورت رایگان عوض می کند. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

این شرکت در اطلاعیه خود، اذعان کرده است که ممکن است به دلیل بروز مشکل در ماژول نمایشگر، صفحه نمایش های موجود در آیفون 11s که از نوامبر 2019 تا مه 2020 تولید می شوند، عملکرد خوبی نداشته باشند. اپل توضیح نداد که دقیقاً چه دلیلی باعث عدم پاسخگویی صفحه می شود و از مالکان با نمایشگرهای دارای این مشکل خواسته است شماره سریال تلفن خود را در صفحه پشتیبانی بررسی کرده تا در صورت واجد شرایط بودن، تعویض رایگان صورت گیرد.

اپل به طور رایگان صفحه نمایش های آیفون 11 که دارای مشکل هستند را تعویض می کند
اپل به طور رایگان صفحه نمایش های آیفون 11 که دارای مشکل هستند را تعویض می کند

تنها مدل های آیفون 11ی که در این مدت ساخته شده اند  بخشی از برنامه هستند. سایر مدل ها، از جمله آیفون 11 پرو  و آیفون 11 پرو مکس، در این برنامه قرار ندارند.

مثل همیشه، دارندگان دستگاه های آسیب دیده می توانند از بین این سه راه یک راه را انتخاب کنند. آنها می توانند یک ارائه دهنده خدمات مجاز اپل پیدا کنند و مشکل خود را با آنها در میان بگذارند یا اگر نمی توانند از خانه خارج شوند، با پشتیبانی اپل تماس بگیرند و از طریق مرکز تعمیرات اپل، از خدمات پست الکترونیکی جهت تعمیر گوشی خود تاستفاده کنند.

کسانی که صفحه نمایش خود را تعمیر کرده و هزینه آن را پرداخت کرده اند نیز می توانند پولشان را استرداد کنند ، اگرچه برای شروع روند کار باید با پشتیبانی صحبت کنند.

منبع  »  engadget

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا