تلفن هوشمند

زمان عرضه سامسونگ Galaxy Z Flip 2 با بلندگوهای استریو

سامسونگ به دنبال رونمای از Galaxy Z Flip 2 است. این شرکت هنوز تاریخ عرضه را تأیید نکرده اما شایعاتی مبنی بر عرضه گلکسی زد فیلیپ 2 در تابستان سال 2021 است. یک نکته مهم این خبر، وجود بلندگوهای استریو برای تلفن های هوشمند آینده سامسونگ است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

هر دو نسخه قبلی آن یعنی سامسونگ Galaxy Z Flip و Z Flip 5 G ، مجهز به بلندگوهای مونو هستند. در Galaxy Z Flip 2 آینده ، تجربه دیجیتال نیز بسیار بیشتر خواهد شد. اما متأسفانه برای شروع آن باید چند ماه صبر کنیم. این Galaxy Z Flip 2 در ابتدا قرار بود در سه ماهه اول سال 2021 همراه با سری Galaxy S21 رونمایی شود ولی به نظر می رسد که اکنون زمان بیشتری نیاز دارد.

زمان عرضه سامسونگ Galaxy Z Flip 2 با بلندگوهای استریو گلکسی زد فیلیپ 2

علاوه بر بلندگوهای استریو و تاریخ عرضه ، هیچ اطلاعات دیگری در این باره دریافت نشده است. Ricciolo1 در توییت مشهور خود نوشته است که Samsung Galaxy Z Flip 2 با بلندگوهای استریو عرضه خواهد شد و یانگ خبرگزار توئیتی نوشت که گلکسی زد فیلیپ 2 فاش کرد که در تابستان 2021 از این گوشی رونمایی خواهد است.

اگر این درست باشد ، در رویداد بعدی عرضه سری Galaxy S21 ، چیزهای زیادی در مورد این تلفن نخواهیم دید. ممکن است سامسونگ به دلیل مشکلات تولید یا تحویل، زمان راه اندازی را به تعویق انداخته است اما هنوز چیزی مشخص نیست. در مورد طراحی یا مشخصات Samsung Galaxy Z Flip 2 هیچ گونه اطلاعاتی در دست نیست ولی ممکن است طی روزهای آینده چیزی اعلام شود زیرا تاریخ راه اندازی هنوز خیلی دور است. در حال حاضر ، ما می توانیم صبر کنیم تا یک تلفن جدید را در دست شما ببینیم.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا