تلفن هوشمند

Motorola G 5G Plus بعنوان Edge Lite در برخی مناطق منتشر میشود

در ماه آوریل، Motorola با Edge به دنیای گوشی های هوشمند نسل 5Gبازگشت.در حالی که Edge در حال حاضر در Verizon در ایالات متحده موجود است، اما Edge معمولی هنوز در ایالات متحده موجود نیست (البته در اروپا موجود است.) با صدور گواهینامه FCC Motorge Edge این هفته،انتظار داریم موتورولا با گوشی هوشمند جدید خود به نام  Motorola Edge Lite 5G به بازار روانه شود.

Motorola G 5G Plus بعنوان Edge Lite در برخی مناطق منتشر میشود

به گفته یکان آگاروال (Leakova)، این گوشی هوشمند Motorola Edge Liteنامیده می شود.گوشی هوشمند موتورولا 5G با نام مدل XT2075 3 نیز در لیست خرده فروشی اروپا با قیمت 398.45 یورو (از طریقstufflistings) مشاهده شد، که به طور قابل توجهی پایین تر از قیمت 699 یورویی Motorola Edge است.

در حالی که ما نمی توانیم قیمت گذاری را تأیید کنیم، می توانیم تأیید کنیم که موتورولا واقعاً در حال کار بر روی یک گوشی هوشمند جدید میان رده 5G با مشخصات متوسط ​​است که نام Motorola Edge Lite 5G را تضمین می کند.

Motorola G 5G Plus بعنوان Edge Lite در برخی مناطق منتشر میشود

در بررسی Moto G 5G Plus گفتیم که این گوشی مانند  Motorola Edge Lite از لحاظ اسمی خوب است، ولی ممکن است به نام Edge Lite نیز تمام شود، زیرا یک شایعه جدید حاکی از آن است که موتورولا قصد دارد این گوشی نسل 5G را با نامهای مختلف در مناطق مختلف دنیا به فروش برساند.

به نظر می رسد این تلفن که با نام ‘Moto G 5G Plus’ در اروپا منتشر شد ممکن است به عنوان ‘موتورولا 5G’ و مناطق دیگر با نام Motorola Edge Lite به ایالات متحده آمده است.این رده جزو بهترین گوشی های هوشمند Motorola هستند.

Motorola G 5G Plus بعنوان Edge Lite در برخی مناطق منتشر میشود
Moto G 5G Plus

این تغییرات نشان می دهد که موتورولا بسته به بازار،نام  آن را در تمام گوشی های اصلی خود تغییر داده است. این شرکت تنها قصد دارد گوشی های هوشمند نسل 5G خود را تحت عنوان های مختلفی در جهان به فروش برساند مانند سری One یا Line Edge .

موتورولا Edge Lite و One 5G دارای یک عدد شناسه هستند و یک رقم از Moto G 5G Plus دارند و نسخه جدید شامل تغییرات جزئی میباشد. مانند باتری 4،700 میلی آمپر ساعت و شارژ 20W داشته باشد، نه 5000 میلی آمپر ساعت مانند Moto G 5G Plus.

تنها تفاوت ممکن دیگر RAM و حافظه است. در حالی که تلفن اصلی با رم 4 گیگابایتی و حافظه 64 گیگابایتی عرضه شده است، در مناطقی که به عنوان Edge عرضه می شوند. گزینه های Plus و پریمیوم این تغییرات شامل رم 6 گیگابایت یا 8 گیگابایت و حافظه 128 گیگابایتی میباشد.

باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد، زیرا موتورولا متعهد شده است تا قبل از پایان سال یک تلفن زیر 500 دلار 5G را در ایالات متحده منتشر کند.

ما را در صفحه تلگرام نبض دیجیتال دنبال نمایید.

منبع:techradar

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا