اپلیکیشنتلفن هوشمند

به روزرسانی برنامه NHS COVID-19 به دلیل مشکلات حریم خصوصی به تأخیر افتاد

اسکای نیوز گزارش داده است که به روزرسانی برنامه NHS COVID-19 توسط گوگل و اپل به دلیل مشکلات حریم خصوصی به تأخیر افتاده است. به روزرسانی جدید این امکان را به کاربران میداد که بتوانند لیستی از مکانهایی که آنها در آنجا به ویروس کرونا مبتلا شده اند را در برنامه آپلود کنند که این کار با اصول دو شرکت گوگل و اپل مغایرت دارد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

به دنبال تأخیر در بروزرسانی برنامه NHS COVID-19 ، وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی که این برنامه را اجرا می کند ، گفت: این موضوع بر عملکرد برنامه تأثیر نمی گذارد و ما همچنان در بحث با شرکای خود هستیم تا به روزرسانی های مفید برنامه که برای محافظت از مردم مفید هستند را ارائه دهیم.

برنامه NHS COVID-19 مورد استفاده برای افراد در انگلستان و ولز است. مناطق دیگر انگلستان از برنامه های ردیابی تماس خود استفاده می کنند و با نسخه استفاده شده در انگلیس و ولز سازگار است. برنامه NHS COVID-19 همچنان با مشکلاتی روبرو است. در ابتدا ، دولت در تلاش بود تا برنامه ای با یک مدل متمرکز ایجاد کند و با آن کنترل بیشتری بر عملکرد افراد داشته باشد که با شکست مواجه شد.

با استفاده از مدل غیرمتمرکز ، این برنامه می تواند با برنامه های ویروس کرونا از کشورهای دیگر ارتباط برقرار کند. برای اجرای این طرح، توسعه دهندگان باید مرزهای تعیین شده توسط Google و Apple نظیر رعایت سطوح خاصی از شرایط حریم خصوصی را رعایت کنند.

از زمان راه اندازی برنامه NHS COVID-19 امکان ورود با کدهای QR در دسترس بوده است و به کاربران از طریق مقامات محلی، هشدار های لازم داده می شد. به گفته بی بی سی ، این ویژگی به ندرت مورد استفاده قرار گرفت زیرا مقامات محلی در مورد آنچه قرار بود انجام دهند گیج شده بودند. اگر به روزرسانی جدید انجام می شد، کاربران ممکن بود هشدار های بیشتری را مشاهده می کردند که این کار باعث کاهش شیوع بیماری می شود.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا