اپلیکیشنتلفن هوشمندویژه

واتس اپ، گزینه خروج (لاگ اوت) را در به روزرسانی جدید معرفی می کند

واتس اپ اخیرا بر روی بسیاری از به روزرسانی های جدید تمرکز کرده تا کوششی برای حفظ کاربران خود بعد از تغییرات اخیر در تنظیمات حریم خصوصی آنها باشد. بر اساس گزارش هایی که اخیرا منتشر شده ، این برنامه به کاربران امکان می دهد که بتوانند از برنامه خارج شوند (قابلیت Log Out). ویژگی خروج از سیستم یا لاگ اوت برای واتس اپ و واتس اپ بیزینس به منظور جلوگیری از حذف اکانت یا حذف نصب واتس اپ برای کابران طراحی شده است. بنابراین در صورت عدم نیاز به واتس اپ بجای حذف اکانت یا حذف کل نرم افزار می توانید از آن خاج شوید. در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

این گزارش نشان می دهد که آخرین نسخه بتا واتس اپ گزینه ورود به سیستم دارد و هر دو نسخه iOS و اندروید برنامه ، از آن پشتیبانی می کنند.

در حال حاضر ، کاربران فقط دو راه برای سایلنت کردن برنامه دارند.؛ می توانید هشدارها را حذف یا بی صدا کنید. بسیاری از کاربران گزینه خروج از سیستم را می خواستند که به آنها امکان می دهد مانند هر سایت دیگر یا سایر شبکه های اجتماعی از برنامه خارج شوند. این امر مخصوصاً برای کسانی که همیشه در برنامه و حسابهای تجاری پیام دریافت می کنند بسیار مهم بود.

واتس اپ گزینه خروج (لاگ اوت) را در به روزرسانی جدید معرفی می کند
واتس اپ گزینه خروج (لاگ اوت) را در به روزرسانی جدید معرفی می کند

طبق همین گزارش ، واتس اپ در حال توسعه دو ویژگی مختلف است. در ویژگی اول ، می توانید از واتس اپ وب بدون نیاز به اتصال تلفن اصلی خود به اینترنت ، استفاده کنید. در ویژگی دوم می توانید حداکثر 4 دستگاه مختلف را به حساب اصلی واتس اپ خود متصل کنید.

گزارش شده است که واتس اپ گزینه حساب را نیز حذف خواهد کرد. به احتمال زیاد دکمه “حذف حساب” با گزینه ورود به سیستم در برنامه برنامه جابجا شود.

منبع: phoneworld

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا