اخبار روز

آخرین وضعیت بازگشایی نمادهای پالایشی ، شستا و خودرو در بورس

سعید محمد علیزاده، مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس در گفت و گو با همفکران تاکید کرد: امروز و تا این لحظه برنامه ای برای بازگشایی نمادهای پالایشی ، شستا و خودرو نداریم. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

وی در پاسخ به این پرسش که این نمادهای بزرگ متوقف شده چه زمان بازگشایی می شوند، گفت: نمادهای پالایشی، خودرو و شستا فعلا در حال بررسی هستند. و پس از بررسی کامل نتیجه متعاقبا اعلام خواهد شد.

این مقام مسئول در پاسخ به این پرسش که طی این هفته نمادها بازگشایی می شوند یا خیر، افزود: احتمالا برخی از آن ها طی این هفته به تابلوی معاملات باز می گردند. نمادهای دیگر نیز در هفته های آتی و به مرور زمان و پس از بررسی کامل بازگشایی خواهند شد.

علیزاده در پاسخ به سوالی دیگر درباره اینکه نمادهای پالایشی اطلاعات خود را ارسال کرده اند و چرا بازگشایی نمی شوند، گفت: همچنان در حال بررسی این نمادها هستیم.

وی درباره این پرسش که این نمادهای متوقف شده مشخصا چه اطلاعاتی باید ارسال کنند تا بازگشایی شوند، گفت: پالایشی ها، شستا و خودرو فعلا تحت بررسی توسط سازمان بورس هستند و در ارتباط با شرکت ها هستیم تا به زودی بازگشایی شوند. اطلاعات مورد نیاز از شرکت ها را طی مکاتباتی با ناشران اعلام کردیم.

منبع  »  NabzeDigital

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا