اخبار مهم

روزانه 100 میلیارد پیام در پیام رسان WhatsApp ارسال می‌شود

به گفته ویل کاتکارت ، رئیس WhatsApp در فیس بوک ، پلتفرم پیام رسان معروف WhatsApp هر روز نزدیک به 100 میلیارد پیام را در زمان بیماری همه گیر کرونا ارائه می‌دهد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

امسال همه ما بیش از هر زمان دیگری به پیام رسانی اعتماد کرده ایم تا از حال عزیزانمان مطلع شویم و کار خود را انجام دهیم.

رئیس واتس اپ در ادامه گفت که افتخار می‌کند که واتس اپ قادر به ارسال روزانه نزدیک به 100 میلیارد پیام است. علاوه بر این ، ویل گفت که “از مسیر پیش رو هیجان زده است”.

به روز رسانی WhatsApp Web

در گزارشی گفته شده است که برنامه پیام رسان واتساپ در حال کار بر روی یک به روزرسانی جدید می‌باشد که به عنوان یک تسکین اساسی برای افرادی که بسیار زیاد از WhatsApp Web استفاده می‌کنند عمل خواهد کرد.

به گفته این منبع ، به روزرسانی جدید فقط WhatsApp Webرا هدف قرار می‌دهد. این به روزرسانی فقط بر روی برقراری تماس‌های ویدیویی و صوتی به نسخه دسک تاپ آن نیز متمرکز است.

طبق گفته WABetaInfo یک وب سایت طرفداران که به روزرسانی‌های برنامه پیام رسانی را ردیابی می‌کند ، پیام رسان WhatsApp در حال بررسی ایده ارائه تماس صوتی و تصویری در چند هفته آینده است ، حتی اگر توسعه در مرحله بتا باشد.

این وب سایت همچنین نحوه عملکرد ویژگی جدید را توضیح می‌دهد. WABetaInfo گفت هر زمان که کسی تماس بگیرد ، پنجره جداگانه‌ای در WhatsApp Web باز می‌شود و از کاربر سوال می‌شود که آیا می‌خواهد تماس را بپذیرد یا رد کند.

ویژگی جدید خیلی زود مورد استفاده قرار می‌گیرد.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا