فناوری

نوکیا 3.1 به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کند

نوکیا 3.1 به روزرسانی Android 10 را دریافت می کند

نوکیا 3.1 دریافت به روزرسانی اندروید 10 را آغاز کرده است. این تلفن هوشمند ارزان قیمت با اندروید 8.0 Oreo عرضه شد. پیش از این، HMD Global اعلام کرده بود که نوکیا 3.1 در سه ماهه دوم سال 2020 به روزرسانی می شود. با این حال، نوکیا 3.1 اکنون دریافت آن را آغاز کرده است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

کشورهایی که قرار است در موج اول تلفن هوشمند نوکیا 3.1 را به اندروید 10 به روزرسانی کنند ارمنستان ، آذربایجان ، بنگلادش ، بلاروس ، گرجستان ، هند ، قزاقستان ، لائوس ، مالزی ، مغولستان ، مراکش ، نپال ، فیلیپین ، سنگاپور ، سریلانکا ، تایلند ، تونس ، اوکراین ، ازبکستان یا ویتنام هستند.

نوکیا 3.1 به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کند

نوکیا 3.1 به روزرسانی اندروید 10 را دریافت می کند

طبق گزارش GSMA ، ده درصد از واحدهای موجود در این بازارها امروز اعلان دریافت می كنند ، 50٪ تا 10 اكتبر و در 12 اكتبر ، همه آنها باید روی نسخه جدید باشند.

در مورد سایر کشورها و سرزمین ها ، هنوز هیچ اطلاعاتی در دست نیست ، اما امیدواریم که به زودی عرضه جهانی گسترده شود.

قابلیت های جدید نوکیا 3.1 با اندروید 10

کاربران از چندین ویژگی مانند تم تاریک ، پاسخ هوشمند ، حرکات بصری و کنترل بیشتر بر حریم خصوصی و امنیت در اندروید 10 بهره مند خواهند شد.

این به روزرسانی همچنین شامل یک ویژگی تقویت کننده صدا است که صدای تلفن شما را تقویت ، فیلتر و تنظیم می کند تا یک تجربه شنیداری بهتر را داشته باشید.

همچنین کاربران می توانند محدودیت های زمانی روزانه را در وب سایت ها و برنامه ها تعیین کنند.

با کمک اندروید 10 ، والدین همچنین می توانند عادت های دیجیتالی سالم را از طریق کنترل والدین در بخش Family Link برای کودکان تنظیم کنند.

منبع  »  phoneworld

دیدگاهتان را بنویسید