فناوری

قابلیت دیدن حیوانات استرالیایی با AR در گوگل

از سال گذشته ، گوگل برخی از تجربیات واقعیت افزوده (AR) را به موتور جستجوی خود اضافه کرده است. این ویژگی در ابتدا در Google I / O  کوسه سفید بزرگی را در مقیاس واقعی به کاربران نشان می داد. در اوایل سال جاری ، این شرکت با همکاری Universal برای افزودن تفریحات مختلف، دایناسورها و حیات وحش و حیوانات استرالیایی را به مجموعه خود اضافه کردند که از طریق موتور جستجوی گوگل قابل شناسایی است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

این شرکت با تمرکز بر حیات وحش استرالیا برخی حیوانات امروزی را نیز اضافه کرده است و کاربران می توانند هر یک از هشت حیوانی را که به طور معمول در استرالیا زندگی می کنند ( کوالا ، کانگورو ، کوکوکا ، وومبات ، پلاتیپوس ،  شترمرغ استرالیایی ، کوکابورا و اکیدنا ) جستجو کنند و سپس روی “مشاهده به صورت سه بعدی” ضربه بزنند تا مدلی از حیوان مربوطه را مشاهده کنند. درست مثل قبل ، مدل به لطف واقعیت افزوده می تواند در دنیای واقعی قرار بگیرد و شما می توانید برای دیدن جزئیات کوچکتر ، آن را در حال حرکت ببینید یا به آن نزدیک شوید.

این ویژگی در Android و  iOS نیز پشتیبانی می شود و شما می توانید از مرورگر خود برای دسترسی به وب سایت تلفن همراه Google یا برنامه مربوطه استفاده کنید. در حال حاضر ، فقط کاربران اندروید می توانند به صدای حیوانات گوش دهند ، اما پشتیبانی از این قابلیت نیز به زودی به iOS اضافه می شود. همچنین امکان ضبط صدا و محتوا نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

با توجه به اینکه سفرهای بین المللی این روزها خیلی آسانشده است این یک روش جالب برای آشنایی با حیات وحش استرالیا به مهاجران و توریست ها کمک زیادی می کند.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا