فناوری

حلقه هوشمند اکلیس با پشتیبانی از NFC جایگزین کارت اعتباری شما

حلقه هوشمند اکلیس (Aeklys) کاربر را قادر می سازد در مکانهایی که سیستمهای پرداخت NFC وجود دارد، پرداختهای بدون تماس را انجام دهند. و این بدان معنی است که حلقه هوشمند اکلیس (Aeklys) می تواند تمام اطلاعات کارت اعتباری شما را ذخیره کند تا شما بتوانید پرداخت های بدون تماس را انجام دهید. با توجه به خطر امنیتی داده های شخصی در دنیای دیجیتال امروز، این فناوری بسیار جالب است.

در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

از زمان ایجاد بیماری covid 19 یا همان کرونا ویروس، ما شاهد افزایش چشمگیری در میزان پذیرش انواع بدون تماس، از پرداخت های شما تا تحویل غذا هستیم.

علاوه بر این، شرکت های بزرگی مانند آمازون در حال کار بر روی سایر فن آوری های پیشرفته بدون تماس هستند که به مشتریان امکان می دهد از کف دست خود به عنوان شناسه خود استفاده کنند.

اکنون، یک طراح از فرانسه یک حلقه جدید ساخته است که به کاربران امکان می دهد چندین کار بدون تماس را با استفاده از ارتباطات نزدیک (NFC) انجام دهند.

حلقه هوشمند اکلیس (Aeklys)

پرداخت الکترونیکی با استفاده از حلقه هوشمند اکلیس (Aeklys)

این فناوری علاوه بر ذخیره تمام اطلاعات کارت شما، می تواند قفل اتومبیل شما (اگر کلید ماشین دیجیتال دارید) یا قفل منزل شما (اگر سیستم قفل هوشمند NFC را فعال کنید) را باز نماید.

بنابراین، اساساً هر آنچه از NFC پشتیبانی کند، حلقه هوشمند اکلیس قادر خواهد بود با باز خوانی اطلاعات کاربر از طریق NFC و بدون تماس دست شخص انجام دهد.

حلقه هوشمند اکلیس (Aeklys) با امکان پرداخت بدون تماس، توسط یک طراح فرانسوی به نام فیلیپ استارک طراحی شده و توسط استارت آپ فناوری، iCare Technologies، فرانسه ساخته شده است.

اکلیس در هنگام راه اندازی فقط پنج عملکرد بدون تماس را فعال می کند، که شامل موارد زیر است:

  • پرداخت های بانکی
  • حمل و نقل عمومی.
  • کارت ویزیت دیجیتال.
  • شناسه رایانه
  • سرویس دربان خصوصی

استارک و iCare می گویند که در آینده ای نزدیک عملکرد های جدیدی رابه حلقه اضافه خواهند کرد. سازنده و طراح حلقه می خواهند شما از این انگشتر به عنوان بخش اصلی اکوسیستم دیجیتال خود استفاده کنید.

اگر هر دو Starck و iCare به محدودیت های خود برای توسعه این حلقه ادامه دهند، Aeklys ممکن است به یک وسیله شناسایی برای کاربران در سراسر جهان تبدیل شود. و این همان هدفی است که توسعه دهندگان به منظور بهبود حلقه هوشمند ادامه می دهند.

می توانید به منظور خرید وبررسی بیشتر حلقه اکلیس در وب سایت رسمی iCare بروید و حلقه را با قیمت 300 دلار خریداری نمایید.


منبع: beebom

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا