فناوری

انعقاد قرارداد بین Sony Music و TikTok برای کشف استعدادهای گمنام موسیقی

TikTok امروز اعلام کرد که با Sony Music Entertainment همکاری کرده است تا بتواند به کلیپ های صوتی و مجموعه موسیقی سونی دسترسی پیدا کند. آهنگ هایی از هنرمندان محبوب و نوظهور در برنامه TikTok در دسترس خواهد بود.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

به عنوان بخشی از معامله ، کاربران TikTok می توانند از بازدیدهای فعلی ، نسخه های جدید ، کلیپ آهنگ های پرطرفدار و عناوین کلاسیک برای محتوای خود استفاده کنند. همچنین انتظار می رود که به ارتقا بازدید هنرمندان جدید سونی با استفاده از پلتفرم TikTok کمک کند.

دنیس کوکر ، رئیس تجارت جهانی و فروش دیجیتال ایالات متحده برای Sony Music Entertainment ، گفت که این همکاری برای “کشف موسیقی ، گسترش فرصت های خلاقیت و حمایت از هنرمندان” است.

اوله اوبرمن ، سرپرست جهانی موسیقی برای TikTok ، افزود:

ما از انعقاد این قرارداد با Sony Music بسیار خوشحال هستیم و می خواهیم به کار خود ادامه دهیم تا فهرست هنرمندان سونی در ایالات متحده و سراسر جهان را به مخاطبان جدید خودمان متصل کنیم و از قدرت TikTok استفاده کنیم. خصوصاً در این مدت، فرصتی ایجاد کنیم تا جامعه هنرمندان برای یافتن راه های جدید برای دستیابی به علاقه مندان موسیقی، خود را به چالش بکشند.

سونی موزیک تنها استودیوی موسیقی نیست که با TikTok همکاری کرده است تا به هنرمندان و سازندگان کمک کند. در اوایل سال جاری ، این برنامه ویدئویی با Merlin مستقر در انگلستان قرارداد منعقد کرد تا فهرست گسترده آهنگ های خود را از برچسب های مستقل در دسترس کاربران TikTok قرار دهد.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا