فناوریویژه

گوگل با کروم 87 جستجوی تب را به کروم بوک می آورد

پلتفرم گوگل کروم 87 که اخیراً منتشر شده است شامل ویژگی جستجوی تب است. همانطور که 9to5 Google گزارش داده است، می توانید از طریق دکمه دایره ای شکل در گوشه بالا سمت راست یا با فشار دادن Ctrl-Shift-A به آن دسترسی پیدا کنید.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

جستجوی تب یک عملکرد مفید است که به شما کمک می کند یک برگه خاص در تمام پنجره های باز خود پیدا کنید. قابلیت جستجوی برگه بزودی به مرورگر دسک تاپ کروم خواهد آمد.

بعد از به روزرسانی کروم بوک، می توانید میزان باتری دستگاه های بلوتوث متصل را ببینید، این ویژگی عمدتا برای هدفون های بی سیم قابل استفاده است. هنگام اتصال دستگاه می توانید درصد باتری را در فهرست بلوتوث و از طریق اعلانی در پایین سمت راست صفحه مشاهده کنید.

گوگل با کروم 87 جستجوی تب را به کروم بوک می آورد
گوگل با کروم 87 جستجوی تب را به کروم بوک می آورد

همچنین 36 تصویر زمینه دیگر برای انتخاب وجود دارد که برخی از آنها با برنامه کروم Canvas به همراه پشتیبانی از ماوس، صفحه لمسی و قلم برای تعویض پنجره Alt-Tab ایجاد شده اند.

از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به تغییر تنظیمات زبان به منظور ایجاد سهولت برای کاربران چند زبانه، پشتیبانی از دستگاه های با قابلیت سوئیچ و گزینه تغییر نام پرونده ها و انتخاب پوشه ها برای ذخیره آنها در در گوگل درایو اشاره کرد.

مثل همیشه ، ممکن است چندین روز طول بکشد تا به روزرسانی برای همه در دسترس باشد.

منبع  »  engadget

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا