فناوری

چگونه می توان همه حسگرهای Android را فقط با یک کلیک خاموش کرد؟

بعضی اوقات عجله دارید و نمی خواهید سنسورهای تلفن، موقعیت شما را پیدا کنند و یا سایر حسگرها صدایتان را ضبط کنند. بنابراین می خواهید بلافاصله همه سنسورها را خاموش کنید. خاموش کردن آنها زمان زیادی می برد اما ما قصد داریم به شما بگویم که چگونه فقط با یک کلیک، میتوانید همه سنسورها را در Android خاموش کنید.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

برای انجام این کار باید گزینه توسعه دهنده (Developer Options) را که مجموعه ای از ابزارهای اضافی برای Android است را فعال کنید. با این حال، هیچ جای نگرانی برای شما وجود ندارد زیرا این امر کاملاً مجاز است و از نظر امنیتی مشکلی ندارد.

  • ابتدا به تنظیمات بروید و سپس بر روی گزینه “تلفن من” یا “درباره تلفن” همانطور که در تصویر نشان داده شده است ضربه بزنید.

چگونه می توان همه حسگرهای Android را فقط با یک کلیک خاموش کرد؟

  • اکنون شماره ساخت (build number) را همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده مشاهده خواهید کرد.

چگونه می توان همه حسگرهای Android را فقط با یک کلیک خاموش کرد؟

  • روی شماره ساخت 4 الی 5 بار ضربه بزنید و با هر بار ضربه زدن پیغامی با محتوای اینکه چند ضربه برای رسیدن به توسعه دهنده (developer) فاصله دارید منتشر می شود.

  • پس از آن، پین یا رمز ورود شما را می پرسد. پس از قرار دادن رمز عبور ، دوباره پیغامی ظاهر می شود (you are now a developer).

  • حالا از طریق صفحه تنظیمات اصلی گوشی خود به قسمت سیستم (system) بروید و روی گزینه های توسعه دهنده (developer options) ضربه بزنید.

سنسورها تلفن developer options

  • بر روی گزینه توسعه دهنده تنظیمات سریع (quick settings developer tiles) کلیک کنید.

سنسورها تلفن quick settings developer tiles

  • در داخل صفحه توسعه دهنده تنظیمات سریع ، گزینه ای برای خاموش کردن سنسورها وجود دارد. روی (sensors off) کلیک کنید و همه حسگرها را غیرفعال می کنید.

سنسورها  تلفن sensors off

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: phoneworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا