فناوری

انتشار رایگان محتوی به مدت 48 ساعت با رویداد Netflix StreamFest

اوایل ماه جاری Netflix ارائه پیشنهادات رایگان برای مشترکان جدید را در ایالات متحده متوقف کرد. در تلاش برای جذب کاربران جدید ، این شرکت در حال برنامه ریزی برای برگزاری یک رویداد پخش رایگان 48 ساعته (Netflix StreamFest) است. نتفلیکس ابتدا تصمیم دارد این گزینه پخش رایگان را قبل از اینکه برای سایر کشورها ارائه دهد به صورت آزمایشی در هند آزمایش کند.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

میشل رحمان برای اولین بار در برنامه آندروید Netflix که برای 4 دسامبر برنامه ریزی شده است ، مرجعی را برای یک رویداد تبلیغاتی به نام StreamFest پیدا کرد که پس از آن این رویداد همچنین توسط COF Netflix Greg Peters تأیید شد.

پیترز از شرکت نتفلیکس گفت:

ما فکر می کنیم که دسترسی همه افراد در یک کشور به Netflix به صورت رایگان برای یک آخر هفته می تواند راهی عالی برای قرار دادن گروهی از افراد جدید در معرض داستان های شگفت انگیز ما باشد و باعث وقوع یک رویداد جدید شود، ما امیدواریم که تعدادی از این افراد را بتوانیم جذب کنیم.

گزارش متنی مربوط به این رویداد به Netflix اشاره می کند که به کاربران جدید این امکان را می دهد تا از 4 دسامبر به مدت 48 ساعت بدون نیاز به وارد کردن مشخصات کارت خود ، مطالب را به صورت رایگان از هر سیستم عامل پخش کنند و بعد از گذشت این زمان ، کاربران برای ادامه کار باید هزینه اشتراک Netflix را پرداخت کنند.

در این گزارش اشاره شده است که دسترسی به StreamFest به تعداد کمی از مخاطبان محدود می شود. بعداً این شرکت رویداد Protocol را نیز تأیید کرد و گفت: ما همیشه به دنبال تبلیغات مختلف بازاریابی هستیم تا اعضای جدیدی را جذب کنیم و به آنها یک تجربه عالی در Netflix بدهیم.

 

منبع: neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا