فناوریگجتویژه

نمایشگر هوشمند آب Pleco برای مدیریت مصرف آب خانگی

یکی از راه های کاهش مصرف آب خانگی، دانستن میزان مصرف آب مورد استفاده است. نمایشگر هوشمند آب Pleco با ارائه این اطلاعات به شما کمک می کند.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

این نمایشگر توسط شرک Nudge Systems مستقر در کالیفرنیا ساخته شده است. نمایشگر هوشمند آب Pleco از چهار قسمت زیر تشکیل شده است:

  • یک سنسور
  • یک محفظه باتری
  • یک نمایشگر
  • یک برنامه iOS / Android

برای استفاده از این تجهیز ابتدا باید سنسور دستگاه را به کنتور آب متصل کرد. این سنسور داده ها را به محفظه باتری منتقل می کند. آن واحد با استفاده از شبکه Wi-Fi خانگی، داده ها را برای تجزیه و تحلیل به محیط پردازش و نمایشگر انتقال می دهد و در نهایت نتایج در نمایشگر و برنامه iOS / Android قابل مشاهده خواهد بود.

نمایشگر هوشمند آب Pleco برای مدیریت مصرف آب خانگی

دانیلا کامارگو از Nudge Systems می گوید: بیشتر کنتورهای آب از روش اتصال مغناطیسی بین قسمت متحرک و مکانیسم شماره گیری استفاده می کنند. ما سیستمی ایجاد کردیم که این میدان مغناطیسی را تشخیص دهد و سیگنال را در ورودی آب پردازش کند.

این سیستم همچنین قادر است نشتی را در خط آب تشخیص دهد و کاربران را از وجود آن آگاه کند. علاوه بر این ، داده هایی مانند مصرف کل آب در روز ، هفته و ماه را به همراه تغییر در میزان مصرف نسبت به زمان های مختلف روز را ارائه می دهد.

نمایشگر هوشمند آب Pleco اکنون از طریق سایت nudge systems قابل سفارش است. قیمت این دستگاه 249 دلار است. می توانید سیستم مورد استفاده در این گجت را در فیلم زیر مشاهده کنید.

 

 

بیشتر بخوانید:

 

 

منبع: newatlas

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا