فناوری

Samsung Galaxy Watch 3 با قابلیت پشتیبانی از حرکات دست و تشخیص سقوط

با توجه به کدی که در برنامه این ساعت هوشمند مشاهده می شود، Samsung Galaxy Watch 3 دارای قابلیت پشتیبانی از حرکات دست و تشخیص سقوط خواهد بود.

برنامه Galaxy Watch 3 Plugin اطلاعات زیادی درباره دستگاه موجود نشان نمی دهد ، اما توسعه دهندگان XDA به بررسی کد آن پرداختند و ویژگی های جدیدی را برای این ساعت هوشمند نسل جدید کشف کردند.

پشتیبانی از حرکات دست ظاهراً در Samsung Galaxy Watch 3 بکار گرفته خواهد شد. با این ویژگی شما قادر به پاسخگویی به تماس های تلفنی با محکم کردن مشت خود خواهید بود و می توانید با تکان دادن دست خود تماس های تلفنی ناخواسته را رد کنید.

گفته می شود سامسونگ در حال افزودن قابلیت تشخیص سقوط به گلکسی واچ 3 است. در صورت عدم پاسخ به مدت 60 ثانیه پس از سقوط ، دستگاه مورد نظر موقعیت مکانی گوشی را با ضبط صدا به مدت پنج ثانیه به مخاطبین اضطراری ارسال می کند.

توسعه دهندگان XDA با فشار دادن هر دو دکمه کناری به طور همزمان راهی جدید برای گرفتن اسکرین شات پیدا کردند. همچنین یک گالری شامل تصاویر پس زمینه گلکسی نوت 20 نیز برای این ساعت درنظر گرفته شده است.

از ویژگی های دیگر این ساعت می توان به تصویر واضحی که گلکسی واچ 3 ارائه می دهد اشاره کرد که شبیه به نسخه قبلی خود است اما برای بهبود تصویر، اصلاحات کوچکی را انجام داده است.

انتشار برنامه افزونه Galaxy Watch 3 Plugin تقریباً تأیید می کند که سامسونگ در رویداد آینده Unpacked خود در تاریخ 5 اوت سال 2020 از گلکسی واچ 3 رونمایی خواهد کرد. این رویداد در وب سایت رسمی سامسونگ پخش خواهد شد.

علاوه بر Galaxy Watch 3 ، انتظار می رود از پرچمداران سامسونگ Galaxy Note 20 و Galaxy Z Fold 2 که جدیدترین تلفن هوشمند تاشو سامسونگ بعد از Galaxy Fold و Galaxy Z Flip هستند نیز رونمایی شود.

منبع: DigitalTrends

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا