اخبار خودروخودروویژه

تسلا تولید خودروهای مدل S و X را به مدت 18 روز متوقف خواهد کرد

تسلا علی رغم همه گیر شدن ویروس کرونا، تقاضای زیادی برای خودرو های الکتریکی خود دارد، اما به نظر نمی رسد که این تقاضا شامل خودروهای مدل بالای EV باشند. تسلا یک ایمیل دریافت کرده است که نشان می دهد این خودروساز تولید مدل S و X را از 24 دسامبر تا 11 ژانویه به مدت 18 روز متوقف خواهد کرد. این شرکت در ایمیلی جداگانه اعلام کرد که تقاضا برای خودروهایش “در مقایسه با میزان عرضه در طی سه ماه” بسیار بیشتر بود، بنابراین به وضوح علاقه به مدل های مقرون به صرفه تری مانند مدل 3 و مدل Y وجود دارد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

گزارش شده است که کارگران حقوق یک هفته کامل که شامل حقوق چند روز تعطیلی و حقوقچند روز یافتن فرصت های شغلی دیگر را دریافت می کنند.

تصور می شود که تسلا بخش روابط عمومی خود را تعطیل کرده و دیگر به درخواست ها و نظرات پاسخ نمی دهد.

تسلا تولید خودروی الکتریکی مدل S و X را به مدت 18 روز متوقف خواهد کرد

کمبود تقاضا به هیچ عنوان تعجب آور نیست. مدت ها پیش تولید خودروهای ارزان قیمت از خودروهای لوکس پیشی گرفته بود. تسلا در سه ماهه سوم سال 2020 فقط 15200 خودرو مدل S و X از مجموع 139،300 خودروی خود تحویل داده است. همچنین اگر علاقه دارید که سوار یک ماشین مجلل شوید، احتمالا باید منتظر قدرتمندترین نسخه از خودروهای این شرکت باشید.

توقف کامل تولید تسلا بسیار مهم و قابل توجه است و میزان تغییر استراتژی این شرکت در چند سال را تقویت می کند. حتی در روزهای ابتدایی، مدل 3، S و X به عنوان قسمت های مهم خط تولید در نظر گرفته می شدند و در حال حاضر، اینگونه به نظر نمی رسند. تسلا بیشتر به دنبال مسیر اصلی تولید خود است (که بالاتر از قیمت های معمولی هستند) و بعید به نظر می رسد که این شرکت در چند سال آینده خودروی 25000 دلاری تولید کند.

بیشتر بخوانید:

منبع
engadget

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا